Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro dostarczy przesyłki do swoich automatów One Box już w dniu zakupu. Dla klientów Allegro Smart! usługa jest bezpłatna

Dotychczas dowóz przesyłki w dniu zakupu dostępny był w ramach usługi One Kurier "pod drzwi"

Allegro 31 sierpnia 2022 r. wprowadziło nową opcję dostawy – przesyłka ma docierać jeszcze w dniu zakupu do One Box, automatu paczkowego spółki. To, czy klient może skorzystać z usługi, jest zależne od miasta, do którego ma trafić przesyłka. Na razie oferty z dostawą realizowaną w dniu zakupu są dostępne w Warszawie i okolicach, Katowicach i miastach aglomeracji śląskiej oraz w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Częstochowie, Bytomiu i Toruniu.

Przeczytajcie także: Kolejne zmiany na Allegro. Spółka planuje rebranding usługi BNPL

Przesyłki są realizowane przez Allegro One Kurier i klienci otrzymują je najczęściej między godz. 18 a 22 przez sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Dostawy do automatów paczkowych w jeden dzień są bezpłatne dla klientów Allegro Smart!, pod warunkiem że u jednego sprzedającego wydadzą więcej niż 40 zł.

Allegro w ostatnich miesiącach dynamicznie rozwija własne usługi kurierskie i chce uniezależnić się od innych dostawców. Allegro One Kurier to usługa świadczona przez e-sklep od kwietnia 2022 roku, której głównym atutem jest dostarczanie paczek "pod drzwi" w dniu zamówienia. Rozszerzenie jej na One Box ma pomóc w promocji szybkich dostaw.

Przeczytajcie także: Allegro z nowym prezesem. Roy Perticucci obejmie stanowisko 1 września

Równolegle platforma zakupowa rozwija One Box, czyli swoje automaty paczkowe. Niedawno pisaliśmy, że Allegro postawiło ich 2 tys. Do końca roku zamierza mieć ich do 3 tys. Więcej w tekście Allegro goni konkurencję. Firma posiada już 2 tys. automatów paczkowych.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: ALLEGRO

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies