Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fiserv przejął obsługę kart Volkswagen Banku w Polsce. Będzie wprowadzać nowe usługi

Fiserv zapowiada, że zamierza wspierać bank w cyfrowym rozwoju

Biuro prasowe Fiserv w Polsce poinformowało o zakończeniu migracji do swojego systemu kart płatniczych wydanych przez Volkswagen Bank w naszym kraju. Od teraz Fiserv będzie odpowiadać nie tylko za pełną obsługę kart debetowych z logo Visa, wydanych przez niemiecki bank, ale także za zarządzanie transakcjami i usługi dodatkowe. Będzie też wdrażać nowe cyfrowe rozwiązania płatnicze, choć na razie nie podano jakie dokładnie.

Przeczytajcie także: Nowe możliwości w aplikacji InMobi

Fiserv podkreśla, że proces migracji kart odbył się bez zakłóceń. Mimo że zmieniła się instytucja obsługująca plastiki, to klienci tego nie odczuli. Nie musieli więc wymieniać swoich kart czy zmieniać kodów PIN.

– Będziemy wspierać Volkswagen Bank w cyfrowym rozwoju. Wykorzystamy w pełni globalny potencjał Fiserv na drodze optymalizacji i digitalizacji procesów bankowych. Wierzymy też, że sukcesywne wzbogacanie oferty banku o kolejne innowacyjne rozwiązania i usługi płatnicze przyczyni się do wzrostu satysfakcji i zadowolenia klientów banku – powiedział Krzysztof Polończyk, prezes Fiserv Polska.

Przeczytajcie także: Nowy projekt Fiserv i Pocztowego

Volkswagen Bank w Polsce dostarcza produkty bankowe dla klientów biznesowych w ramach Volkswagen Financial Services. Bank oferuje m.in. konta firmowe, lokaty, karty bankowe, kredyty gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. – Współpraca z Fiserv otwiera przed bankiem nowe możliwości optymalizacji procesów bankowych, wzbogacenia oraz rozwoju cyfrowej oferty na miarę potrzeb i oczekiwań klientów – głosi komunikat prasowy Fiserv.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies