Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Volkswagen otwiera swoją aplikację InMobi na posiadaczy aut innych marek. Znajdą w niej ofertę ubezpieczeń telematycznych

Nowością w InMobi jest także udostępnienie nawigacji opartej na systemie Yanosika

Volkswagen Financial Services poinformował o udostępnieniu oferty ubezpieczeń telematycznych w aplikacji InMobi właścicielom samochodów wszystkich marek, nie tylko tych z grupy Volkswagen. Klienci mogą uzyskać do 20 proc. zniżki na ubezpieczenie, ale tylko jeśli jeżdżą bezpiecznie.

Przeczytajcie także: Assistance krótkoterminowe w Rankomacie

Aplikacja InMobi to efekt współpracy VWFS i Yanosika. Posiadacze pojazdów z grupy Volkswagen mogą korzystać z niej od końca 2018 r., a jej zadaniem jest wspieranie użytkowników podczas codziennej jazdy samochodem. W tym miesiącu została natomiast wzbogacona o moduł nawigacji oparty na systemie Yanosika. Funkcja pomaga w bezpiecznym dotarciu do celu, informując o nieoczekiwanych zdarzeniach na trasie, wypadkach, fotoradarach lub ograniczeniach prędkości.

Przeczytajcie także: O affinity, czyli ubezpieczeniowych koligacjach

Drugą nowością jest zaś udostępnienie telematycznej oferty ubezpieczeniowej wszystkim użytkownikom aplikacji. Nie trzeba już być posiadaczem pojazdu z grupy VW, by móc założyć profil i zacząć przekazywać dane dotyczące swojego stylu jazdy. Analizie podlegają takie parametry jak przestrzeganie ograniczeń prędkości, płynność jazdy czy dostosowanie do warunków na drodze. Na tej podstawie ustalana jest wysokość zniżki, na jaką może liczyć dany kierowca - maksymalnie będzie to 20 proc. Aby dostać taką ofertę, należy przejechać co najmniej 20 tras o łącznej długości 500 km. Jednocześnie VWFS zapewnia, że wszystkim kierowcom, niezależnie od wyjeżdżonych tras, proponuje 5 proc. zniżki na start.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies