Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Assistance krótkoterminowe. Poszerza się oferta ubezpieczeń dostępnych w porównywarce rankomat.pl

Po tym jak assistance krótkoterminowym pochwaliła się Axa Partners, o wprowadzaniu takiego produktu informuje też Europ Assistance

Europ Assistance pochwaliło się, że umożliwia klientom Rankomatu zakup samodzielnego assistance komunikacyjnego – zarówno krótkoterminowego, jak i rocznego. Tym samym klienci porównywarki, którzy chcieliby skorzystać z takiego produktu, będą mieli większy wybór – zaledwie kilka dni temu wprowadzeniem moto assistance na tę platformę pochwalił się konkurent Europ: Axa Partners.

Przeczytajcie także: Co zrobić po stłuczce z obcokrajowcem?

Oferta krótkoterminowa powinna zainteresować osoby, które nie kupują całorocznego assistance w pakiecie z OC, ale chciałyby się jednak zabezpieczyć przed planowaną podróżą własnym autem, np. na wakacje. Europ Assistance oferuje wsparcie na drodze na okres 4, 9, 16, 31 dni lub całego roku. Polisy krótkookresowe gwarantują możliwość skorzystania z jednej interwencji, a w ramach długookresowej można liczyć na wsparcie cztery razy w ciągu roku.

Przeczytajcie także: Wefox w porównywarce KioskPolis.pl

Klient ma do wyboru cztery różne warianty, przy czym każdy z nich zapewnia dostęp do usług usprawnienia pojazdu na miejscu, holowania pojazdu, transportu dla podróżnych, parkingu strzeżonego. W wariantach wyższych niż podstawowy klienci mogą dodatkowo liczyć na nocleg dla podróżnych i samochód zastępczy. Najszersze dostępne warianty (rozszerzony i VIP) gwarantują ponadto dostarczenie paliwa, wymianę koła i pomoc tłumacza oraz obejmują zdarzenia również na terenie Europy.

Z oferty mogą skorzystać posiadacze aut osobowych i dostawczych do 3,5 t.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies