Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Assistance komunikacyjne na wyjazd wakacyjny. Nowy produkt Axy Partners w ofercie Rankomatu

Klienci porównywarki mogą wykupić ubezpieczenie zapewniające wsparcie na drodze na okres 4, 9, 16, 31 dni lub na cały rok

W porównywarce rankomat.pl pojawił się nowy produkt od Axy Partners. To krótkoterminowe assistance komunikacyjne. Ubezpieczenie to przyda się osobom, które nie kupują całorocznego assistance w pakiecie z OC, ale chciałyby się jednak zabezpieczyć przed planowaną podróżą własnym autem, np. na wakacje.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia Axy Partners dostępne w porównywarce Mubi

Klienci porównywarki mogą wykupić ubezpieczenie zapewniające wsparcie na drodze na 4, 9, 16 lub 31 dni (ewentualnie zdecydować się na polisę całoroczną). Zakres terytorialny ochrony może być ograniczony do Polski albo obejmować również inne kraje europejskie. Spektrum świadczeń różni się w zależności od wybranego pakietu i może obejmować: naprawę unieruchomionego pojazdu, jego holowanie (nawet do 1000 km), organizację zakwaterowania w razie niemożności naprawy auta tego samego dnia, postój na parkingu strzeżonym czy koszty wynajmu i dostarczenia samochodu zastępczego (w razie konieczności kontynuowania podróży).

Moto Assistance, dostępne w wariancie krótkoterminowym, to kolejny po polisach turystycznych produkt Axy Partners w Rankomacie. Jak widać, stosunkowo niewielka spółka Axy, która jako jedna z nielicznych nie podlegała transakcji przejęcia przez Uniqę, nie odpuszcza polskiego rynku i rozwija współpracę z porównywarkami oraz innymi partnerami.

Przeczytajcie także: O affinity, czyli ubezpieczeniowych koligacjach

A wprowadzone do Rankomatu krótkoterminowe assistance komunikacyjne to dość rzadki produkt w ofercie ubezpieczycieli. Można je kupić także za pośrednictwem portalu bezpieczny.pl w Generali, w Unice, w Link4 w pakiecie z ubezpieczeniem turystycznym oraz w Warcie. To opcja, z której warto skorzystać przed dłuższą podróżą, jeśli nie wykupiło się polisy całorocznej albo jeśli planuje się wyjazd zagraniczny, a zakres posiadanej polisy obejmuje tylko Polskę. Oczywiście przy krótkookresowej umowie cena jest wyższa niż ta, którą zapłaciłoby się za analogiczny okres w ramach polisy rocznej.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies