Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Axa Partners nie odpuszcza polskiego rynku. Jej polisy turystyczne trafiły do kolejnej porównywarki

Axa Partners nawiązała współpracę z porównywarką Mubi

Axa Partners pochwaliła się nawiązaniem współpracy z porównywarką Mubi. Za jej pośrednictwem można kupić polisy turystyczne Axy, dostępne w trzech wariantach, różniących się sumą ubezpieczenia i wysokością składki.

Przeczytajcie także: Odbicie w bancassurance

Axa Partners to jedna ze spółek z grupy Axa, która nie podlegała transakcji przejęcia polskiego biznesu francuskiej grupy przez Uniqę. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń turystycznych, szczególnie we współpracy z partnerami, takimi jak sprzedawcy wycieczek czy biletów lotniczych. Axa Partners oferuje również assistance domowe, samochodowe i medyczne czy ubezpieczenia przedłużonej gwarancji. I jak widać, rozwija swój biznes, mimo wycofania przez grupę głównych sił z polskiego rynku.

Przeczytajcie także: Czworonożne roboty w służbie ubezpieczeń

A Mubi to jedna z internetowych porównywarek ubezpieczeń, kierujących swoją ofertę do polskich klientów. Podstawowym obszarem jej działalności są ubezpieczenia komunikacyjne. Jednak oprócz OC i AC można za jej pomocą porównać również oferty ubezpieczeń NNW szkolnych oraz polis turystycznych. Jeśli chodzi o ubezpieczenia podróżne, to oprócz Axy Partners z Mubi współpracują pod różnymi markami m.in. Generali, Aviva, Europa, Ergo Hestia, Uniqa, Signal Iduna, Warta czy Wiener.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies