Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Axa Partners nawiązała współpracę z Hotailors. Ubezpieczy podróże służbowe organizowane za pośrednictwem tej platformy

Axa Partners zapewni ubezpieczenie turystyczne oraz ochronę na wypadek rezygnacji z podróży

Axa Partners nawiązała współpracę z platformą Hotailors. Ubezpieczy pracowników udających się w podróż firmową, zapewniając pomoc w przypadku zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, a także w przypadku rezygnacji z wyjazdu.

Przeczytajcie także: Zmiana warunków ubezpieczeń turystycznych w Revolucie

Platforma Hotailors to rozwiązanie stworzone przez polski startup, które służy do zarządzania podróżami służbowymi. Umożliwia wyszukiwanie i rezerwacje przelotów, przejazdów kolejowych i noclegów. Korzystać z niej mogą zarówno duże firmy, jak i średnie oraz małe. Pozwala im m.in. łatwo kontrolować budżet podróży, a pracownikom daje wygodę samodzielnego zarządzania swoim wyjazdem w ramach określonego limitu wydatków.

Dzięki współpracy z Axą Partners Hotailors zaoferuje swoim klientom ubezpieczenie turystyczne oraz kosztów rezygnacji. W sytuacji nagłego wypadku lub nieszczęśliwego zdarzenia ubezpieczony pracownik uzyska wsparcie w trudnej sytuacji i pomoc medyczną, której kosztów nie będzie musiał pokrywać jego pracodawca. Ubezpieczyciel zwróci również 90 proc. poniesionych kosztów biletów czy rezerwacji hotelowych, jeśli z ważnych przyczyn wyjazd służbowy zostanie odwołany.

Przeczytajcie także: Układ sił w ubezpieczeniach komunikacyjnych

Partnerstwo między Axą i Hotailors to kolejna tego typu współpraca, którą w ostatnim czasie pochwalili się ubezpieczyciele. Niedawno w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że Warta sprzedaje swoje ubezpieczenia użytkownikom platformy pośredniczącej w wynajmie kamperów, a z kolei PZU oferuje swoje polisy klientom serwisu eBilet.pl.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies