Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ubezpieczenie turystyczne w Revolucie. Zmiana partnera i nowe warunki ochrony

Od 1 kwietnia dostawcą ochrony w zakresie ubezpieczeń turystycznych dla klientów Revoluta jest Allianz Partners, a nie White Horse

Zgodnie z zapowiedziami ze stycznia Revolut zmienił partnera ubezpieczeniowego, który zapewnia ochronę w podróży klientom płatnych planów. Od 1 kwietnia jest to Allianz Partners.

Przeczytajcie także: Aplikacja na MacBooki od Revoluta

Użytkownicy kont Premium i Metal zostali objęci grupowym ubezpieczeniem turystycznym od Allianz Partners, w ramach którego mogą liczyć na opiekę medyczną w razie nagłych wypadków w podróży, w tym tych doznanych w trakcie uprawiania sportów zimowych i wodnych. Ochrona obejmuje również zgubienie bagażu czy dokumentów w trakcie wyjazdu oraz pokrycie kosztów opóźnienia podróży (np. lotu).

Ubezpieczeni chronieni są również na wypadek odwołania wyjazdu, jeśli muszą z niego zrezygnować na skutek ważnych niespodziewanych zdarzeń, jak np. pozytywny wynik testu na covid-19. Jest to nowość względem zakresu ochrony, na jaki dotychczas klienci Revoluta mogli liczyć. Szczegółowy opis różnic między poprzednim a obecnym zakresem ochrony znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie także: Nowa karta kolekcjonerska w Revolucie

W planie Premium ubezpieczeniem podróżnym objęte zostały również dzieci do lat 17. Z kolei w planie Metal ochrona została rozszerzona o OC w podróży i ubezpieczenie wkładu własnego przy wynajmie samochodu.

Wcześniej Revolut współpracował przy ubezpieczeniach turystycznych z irlandzką firmą White Horse. Zmiana partnera na znanego również w Polsce może wyjść klientom na dobre.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies