Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe ubezpieczenie od PZU dla użytkowników serwisu eBilet.pl. Przyda się, jeśli kupujecie bilety z wyprzedzeniem

PZU zapewni zwrot kosztów niewykorzystanego biletu lub karnetu, jeśli użytkownik z przyczyn losowych nie będzie mógł wziąć udziału w wydarzeniu

PZU uruchomiło sprzedaż ubezpieczeń w serwisie eBilet.pl. Użytkownicy tego serwisu będą mogli kupić bilety na wydarzenia lub karnety z ubezpieczeniem.

Przeczytajcie także: PZU sprawdzi dla klienta, czy auto nie było bite

Ochroną można objąć płatności za bilety lub karnety do kwoty 5 tys. zł. Dzięki ubezpieczeniu PZU zapewni zwrot kosztów niewykorzystanej wejściówki na wydarzenie, takie jak koncert, spektakl czy zawody sportowe, jeśli klient z ważnych i niespodziewanych przyczyn losowych nie będzie mógł wziąć w nim udziału. Do zdarzeń uprawniających do wypłaty odszkodowania zaliczają się m.in. nieszczęśliwy wypadek posiadacza biletu lub kogoś z jego rodziny, nagłe zachorowanie, strata biletu w wyniku rabunku czy urodzenie dziecka przed planowanym terminem wydarzenia.

Przeczytajcie także: PZU na podstawie zdjęć wyceni szkodę w kilka minut

Ubezpieczenie kupuje się zdalnie w serwisie eBilet.pl i zostanie zaproponowane po podaniu najważniejszych informacji. Klient płaci łącznie za bilet i ubezpieczenie. Polisę oraz inne dokumenty dotyczące polisy użytkownik serwisu otrzyma od PZU na wskazany adres e-mail.

Ubezpieczyciel uruchomił również infolinię dla klientów eBilet.pl, czynną w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00. Konsultanci udzielą zainteresowanym odpowiedzi na ewentualne pytania i wątpliwości.

Warto wspomnieć, że ubezpieczenia obejmujące utratę biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne lub po prostu sytuacje, w których nie możecie w tych wydarzeniach uczestniczyć w przypadku wystąpienia nagłej i nieoczekiwanej okoliczności, są częstym dodatkiem do kart kredytowych i kont premium. Taką usługę oferuje np. Revolut oraz Mastercard w ramach programu Bezcenne chwile. Można je też kupić w aplikacji app2U Europy Ubezpieczenia.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies