Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa oferta umorzeniowa DNB. Bank daruje 5 tys. zł klientom, którzy spłacą swój kredyt hipoteczny

Oferta jest skierowana do klientów posiadających kredyty w złotych

DNB wyszedł z propozycją dla klientów posiadających kredyty hipoteczne w złotych. Umorzy im 5 tys. zł z kapitału pozostałego do spłaty, jeśli zdecydują się oni na całkowitą spłatę swojego zobowiązania.

Przeczytajcie także: Nowy biznes twórcy Vivusa

Oferta obowiązuje od 23 maja do odwołania, a skorzystać z niej mogą kredytobiorcy, których aktualne saldo kredytu jest wyższe niż 10 tys. zł. Bank nie pobierze od klienta żadnych dodatkowych opłat związanych ze złożeniem i realizacją dyspozycji. Odpowiednią wniosko-dyspozycję można skierować do banku poprzez usługę elektroniczną, listem poleconym, przesyłką kurierską, osobiście w warszawskiej placówce (po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania przez call center) albo mailowo na adres ok@dnb.pl.

Przeczytajcie także: ING uzupełnia swój open banking

To kolejna akcja DNB mająca przyspieszyć wyjście tego banku z polskiego rynku. Od dłuższego czasu nie sprzedaje już nowych produktów klientom indywidualnym, a w przeszłości płacił nawet premię w wysokości 1 tys. zł za zamknięcie rachunku. Stara się też zmotywować wciąż obsługiwanych kredytobiorców do szybszego zakończenia relacji z bankiem. W maju zeszłego roku zaproponował klientom posiadającym kredyty walutowe umorzenie do 10 proc. kapitału, jeśli zdecydują się na wcześniejszą spłatę zobowiązania. Promocję tę kilkukrotnie przedłużał, jednak ostatnio zadeklarował, że zakończy ją definitywnie z końcem czerwca. Po tym terminie przy nadpłatach kredytów hipotecznych indeksowanych do waluty obcej będzie można liczyć na co najwyżej 5 proc. dyskonta.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: KREDYTY, DNB

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies