Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pocztowy rozszerza zakres programu Bezcenne Chwile. Skorzystają z niego właściciele kredytówek, a wkrótce również klienci biznesowi

Dotychczas program lojalnościowy Mastercarda był dostępny tylko dla klientów indywidualnych, posiadających karty debetowe

Bank Pocztowy poinformował o rozszerzeniu programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Dotychczas był on kierowany jedynie do tych klientów indywidualnych Pocztowego, którzy posiadali karty debetowe z logo Mastercarda. Teraz będą mogli z niego korzystać również posiadacze kredytówek. Jednocześnie bank zapowiedział, że 18 kwietnia usługa ta zostanie uruchomiona także dla klientów biznesowych, którzy korzystają z kart debetowych Mastercard.

Przeczytajcie także: Pocztowy wprowadza kartę biometryczną

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w ramach którego klienci otrzymują punkty za zakupy dokonane kartą – zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Za każde wydane 50 zł uczestnik programu dostaje 1 punkt, a dodatkowo u niektórych partnerów można zdobyć więcej punktów za pojedynczą transakcję. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody, m.in. bilety do kina, na koncert czy vouchery na paliwo. Aktualnie, w ramach promocji "Wiosenne Przyspieszenie" nowi klienci otrzymują na start 8 tys. punktów.

Kartę Mastercard można zgłosić do programu lojalnościowego w placówkach banku lub poprzez infolinię.

Przeczytajcie także: Pocztowy umożliwi otwieranie rachunków na selfie

Obecnie wszystkie karty płatnicze wydawane klientom przez Bank Pocztowy noszą logo Mastercarda. To efekt zeszłorocznej decyzji banku, by zrezygnować ze współpracy z Visą, a rozwijać partnerstwo z konkurencyjną organizacją. W ocenie banku wpływa to m.in. na optymalizację kosztów.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies