Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wkrótce bilety w aplikacji Moje ING mobile. Posiadaczom telefonów z Androidem usługa zostanie udostępniona najpóźniej w marcu

Odpowiednia aktualizacja aplikacji w wersji na platformę iOS planowana jest na drugi kwartał tego roku

Klienci ING doczekają się wkrótce możliwości kupowania biletów komunikacji miejskiej w aplikacji swojego banku. Jak dowiedział się serwis cashless.pl, użytkownicy telefonów z Androidem mogą się spodziewać tego wdrożenia jeszcze w tym kwartale. Dla posiadaczy iPhone’ów usługa ma być dostępna w drugim kwartale tego roku.

Przeczytajcie także: Nie będzie Google Pay w PKO dla klientów indywidualnych

Bilety komunikacji miejskiej trafią do Mojego ING mobile dzięki współpracy banku z operatorem aplikacji moBiLET. Partnerstwo to już wcześniej zaowocowało dodaniem do apki ING funkcji opłacania postoju w strefach parkowania. Usługę tę udostępniono w lipcu zeszłego roku. Wtedy też zapowiedziano, że prawdopodobnie jeszcze przed końcem roku użytkownicy aplikacji będą w niej mogli kupować bilety. Jak widać, prace nieco się przeciągnęły.

Przeczytajcie także: ING Lease z ofertą dla właścicieli sklepów internetowych

Przy oferowaniu biletów na transport z moBiLETem współpracują także Alior, BNP Paribas, Millennium, PKO BP i Santander. Funkcję taką w swojej bakowości mobilnej znajdą też klienci Pekao, a to dzięki współpracy banku ze SkyCash. Wczoraj w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że wkrótce cały zestaw usług dodatkowych (VAS) związanych z transportem wprowadzi do swojej aplikacji mBank. W planach jest udostępnienie biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych, możliwości regulowania należności za postój w strefach płatnego parkowania oraz za przejazd płatnymi odcinkami autostrad.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies