Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Operatorzy terminali stawiają na urządzenia z Androidem. Nowe POS-y pojawiły się w ofercie Adyena

Wcześniej terminale płatnicze z systemem operacyjnym Android pojawiły się już w ofercie m.in. Polskich ePłatności, eService czy Paytela

Firma Adyen wprowadziła do swojej oferty terminale oparte na systemie Android. Urządzenia będzie proponować swoim klientom w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jednym z pierwszych partnerów platformy, którzy wprowadzili nowe terminale, jest bezgotówkowy food hub Manifesto, o którym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Bolt wdrożył POS Dotykacki

Adyen podkreśla zalety terminali z Androidem, wśród których główną jest wielofunkcyjność urządzeń. Sprzedawca nie musi korzystać z osobnych aplikacji sprzedażowych, skanerów kodów kreskowych czy wyświetlaczy skierowanych do klienta. Dodatkowo terminale takie mogą być wyposażone w system do zarządzania oprogramowaniem, pozwalający przedsiębiorcom używać aplikacji, z których korzystają na co dzień, obsługiwać programy lojalnościowe czy zwroty, itd.

Przeczytajcie także: Duży wzrost zainteresowania terminalami z Polski Bezgotówkowej

Wdrażanie terminali z systemem operacyjnym Android to trend, który umacnia się na rynku. Dzięki możliwości instalacji aplikacji od zewnętrznych dostawców urządzenie może zastąpić kilka innych, pozostając przy tym bezpiecznym i certyfikowanym narzędziem do przyjmowania płatności. W serwisie cashless.pl o tego typu terminalach mogliście już niejednokrotnie przeczytać, np. o urządzeniu Yumi od Wordline czy Sunmi P2. Obecnie POS-y z Androidem znaleźć można np. w ofercie Polskich ePłatności, eService czy PayTel.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies