Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bolt wdrożył system POS Dotykački. Rozwiązanie posłuży do rejestracji sprzedaży, ale też do monitorowania zasobów w dark store'ach

Obecnie rozwiązanie Dotykački wykorzystywane jest przy usłudze Bolt Market, czyli szybkich dostawach zakupów. Planowana jest także integracja z Bolt Food, platformą dostaw jedzenia z restauracji

Bolt korzysta z systemu POS online Dotykački przy realizowaniu usługi szybkich dostaw zakupów. Firmy właśnie poinformowały o rozpoczęciu współpracy przy usłudze Bolt Market.

Przeczytajcie także: Delivery Hero większościowym udziałowcem w Glovo

Jak mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl w połowie grudnia, Bolt dołączył do grona firm rywalizujących na rynku szybkich dostaw zakupów. Swoją usługę w pierwszej kolejności skierował do mieszkańców Warszawy, którzy mogą za pomocą aplikacji zamówić potrzebne im artykuły, a kurierzy dostarczą je z tzw. dark stores w ciągu kilkunastu minut.

Do rejestracji i raportowania sprzedaży oraz wystawiania paragonów i faktur dla klientów Bolt wybrał system POS Dotykački. Rozwiązanie pomoże też kontrolować zasoby w magazynach – dzięki integracji poprzez otwarty interfejs API z własnym systemem logistycznym Bolta zautomatyzowano proces monitorowania i raportowania stanów magazynowych. Na podstawie danych o sprzedaży pochodzących z systemu POS kończące się zapasy mogą być na bieżąco uzupełniane, dzięki czemu oferta Bolt Market ma być stale aktualna.

Przeczytajcie także: Mieszkańcy Gdańska mogą zamawiać zakupy w Żabka Jush

Rozwiązanie wykorzystuje technologię chmurową i umożliwia administratorowi m.in. zdalne generowanie zestawień, raportów i statystyk oraz wykonywanie we wszystkich zainstalowanych systemach operacji takich jak import i eksport list produktów, przyjęcia "na magazyn", zmiany cen i opisów czy przeprowadzanie inwentaryzacji.

Systemy POS online Dotykačka działają już w trzech lokalnych centrach logistycznych Bolt Market, a wraz z rozwojem usługi na polskim rynku mają być instalowane w kolejnych miejscach. Przypomnę, że Bolt szykuje się do uruchomienia szybkich dostaw również w Krakowie i Gdańsku.

Jak dowiedział się serwis cashless.pl, planowana jest także integracja Dotykački z usługą Bolt Food, czyli zamawiania jedzenia z dostawą. Rozwiązanie działa już m.in. w Czechach, a firmy pracują nad wdrożeniem również w Polsce.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies