Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe terminale z systemem Android na polskim rynku. Polskie ePłatności wprowadziły do oferty urządzenia PAX

Urządzenia, wprowadzone do sprzedaży przez PeP, oprócz przyjęcia płatności umożliwiają instalację wielu innych aplikacji pomagających w zarządzaniu biznesem

Spółka Polskie ePłatności poinformowała właśnie o wprowadzeniu do oferty nowych terminali płatniczych marki PAX, działających w oparciu o system operacyjny Android. Ta cecha daje wiele możliwości, bo umożliwia m.in. instalację na urządzeniu wielu aplikacji pomagających w codziennym zarządzaniu biznesem. Charakterystyczną cechą terminali PAX jest także duży, kolorowy i dotykowy ekran.

Przeczytajcie także: Nest udostępnił aplikację na urządzenia Huawei

Terminal wprowadzony przez PeP posiada wbudowany moduł Wifi i 4G, stację dokującą umożliwiającą szybkie ładowanie oraz baterię zapewniającą stałą gotowość urządzenia do pracy. Natomiast 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 pozwala przyjąć płatność jeszcze szybciej niż dotychczas. Urządzenie wyposażone zostało w 5-calowy ekran o rozdzielczości 720x1280 pikseli.

Nowy terminal będzie mógł zostać wyposażony w aplikacje umożliwiające dokonywanie pre-autoryzacji w hotelach, przyjmowanie napiwków w restauracjach czy badanie satysfakcji klientów. – W planach jest także integracja terminali z popularnymi aplikacjami rezerwacyjnymi oraz systemami sprzedażowymi – mówi Grzegorz Łapiński, wiceprezes PeP.

Przeczytajcie także: Nowe terminale oparte o system Android

PeP nie jest pierwszym operatorem terminali płatniczych na polskim rynku, który wprowadził do oferty urządzenia marki PAX. Wcześniej terminale tego producenta znalazły się na przykład w ofercie firmy eService. Natomiast POS-y działające w oparciu o platformę Android to trend, który zaczyna umacniać się nie tylko na polskim rynku. Urządzenia takie oferuje coraz więcej producentów. W Polsce jest to np. firma Sunmi. Więcej o niej w tekście Sunmi wprowadza na polski rynek pierwszy terminal. Zobaczcie jak wygląda P2.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies