Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe terminale z systemem Android na polskim rynku. Polskie ePłatności wprowadziły do oferty urządzenia PAX

Urządzenia, wprowadzone do sprzedaży przez PeP, oprócz przyjęcia płatności umożliwiają instalację wielu innych aplikacji pomagających w zarządzaniu biznesem

Spółka Polskie ePłatności poinformowała właśnie o wprowadzeniu do oferty nowych terminali płatniczych marki PAX, działających w oparciu o system operacyjny Android. Ta cecha daje wiele możliwości, bo umożliwia m.in. instalację na urządzeniu wielu aplikacji pomagających w codziennym zarządzaniu biznesem. Charakterystyczną cechą terminali PAX jest także duży, kolorowy i dotykowy ekran.

Przeczytajcie także: Nest udostępnił aplikację na urządzenia Huawei

Terminal wprowadzony przez PeP posiada wbudowany moduł Wifi i 4G, stację dokującą umożliwiającą szybkie ładowanie oraz baterię zapewniającą stałą gotowość urządzenia do pracy. Natomiast 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 pozwala przyjąć płatność jeszcze szybciej niż dotychczas. Urządzenie wyposażone zostało w 5-calowy ekran o rozdzielczości 720x1280 pikseli.

Nowy terminal będzie mógł zostać wyposażony w aplikacje umożliwiające dokonywanie pre-autoryzacji w hotelach, przyjmowanie napiwków w restauracjach czy badanie satysfakcji klientów. – W planach jest także integracja terminali z popularnymi aplikacjami rezerwacyjnymi oraz systemami sprzedażowymi – mówi Grzegorz Łapiński, wiceprezes PeP.

Przeczytajcie także: Nowe terminale oparte o system Android

PeP nie jest pierwszym operatorem terminali płatniczych na polskim rynku, który wprowadził do oferty urządzenia marki PAX. Wcześniej terminale tego producenta znalazły się na przykład w ofercie firmy eService. Natomiast POS-y działające w oparciu o platformę Android to trend, który zaczyna umacniać się nie tylko na polskim rynku. Urządzenia takie oferuje coraz więcej producentów. W Polsce jest to np. firma Sunmi. Więcej o niej w tekście Sunmi wprowadza na polski rynek pierwszy terminal. Zobaczcie jak wygląda P2.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies