Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Piąty polski bank udostępnia swoją aplikację użytkownikom urządzeń Huawei. Do AppGallery trafiła właśnie apka Nest Banku

Wcześniej w AppGallery znalazły się aplikacje mBanku, PKO, Pekao i Idea Banku

Nest Bank informuje o dodaniu swojej aplikacji mobilnej do sklepu AppGallery, stworzonego z myślą o użytkownikach urządzeń marki Huawei. Początkowo apka Nest Banku będzie dostępna dla osób korzystających z Google Mobile Services, czyli właścicieli starszych smartfonów i tabletów chińskiego producenta. Docelowo ma być jednak zintegrowana z Huawei Mobile Services, co sprawi, że za jej pośrednictwem będą mogli bankować wszyscy posiadacze sprzętów Huawei.

Przeczytajcie także: Pekao z kolejną aplikacją do AppGallery

Nest Bank to piąty bank, który przygotował specjalną wersję aplikacji na urządzenia Huawei. Wcześniej w AppGallery znalazły się rozwiązania Pekao, mBanku, PKO oraz Idea Banku. Przy czym Pekao udostępnia w markecie zarówno swoją standardową apkę PeoPay, jak i PeoPay Kids, stworzoną z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 6-13 lat.

Przeczytajcie także: Użytkownicy telefonów Huawei mogą korzystać na nich z aplikacji mBanku

– Portfolio aplikacji bankowych w AppGallery rośnie. Pracujemy nad pełną integracją aplikacji Nest Banku z HMS, aby użytkownicy naszych najnowszych urządzeń, w tym flagowego smartfona Mate 40 Pro, mogli korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez aplikację – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju systemu w Huawei CBG Polska.

W sklepie znajduje się już ponad 1 tys. polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tys. Firma zapewnia, że każdego miesiąca z AppGallery korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies