Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao z kolejną aplikacją do AppGallery. Tym razem coś dla najmłodszych użytkowników

Wcześniej w markecie z aplikacjami na urządzenia Huawei Pekao udostępnił standardową wersję aplikacji PeoPay

Bank Pekao poinformował o dodaniu aplikacji PeoPay Kids do sklepu AppGallery, stworzonego z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych marki Huawei. Początkowo apka dostępna będzie dla osób korzystających z Google Mobile Services, czyli właścicieli starszych urządzeń chińskiego producenta. Docelowo ma być jednak zintegrowana z Huawei Mobile Services, co pozwoli korzystać z niej również na najnowszych smartfonach i tabletach Huawei.

Przeczytajcie także: Do AppGallery trafiła aplikacja iTaxi

PeoPay Kids to apka stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 6-13 lat. Ma umożliwić edukację finansową pod kontrolą rodziców. Z pomocą programu młody użytkownik może oszczędzać pieniądze w wirtualnych skarbonkach. Wśród funkcji znalazły się m.in. doładowanie telefonu na kartę, a nawet realizacja przelewu, chociaż do tego ostatniego będzie potrzebna zgoda opiekuna. Młody klient w pakiecie otrzymuje kartę do płacenia w sklepach i wypłaty z bankomatów. Także i w tym przypadku limitami i funkcjami zarządzają rodzice.

Bank informuje, że użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą skorzystać z promocji i otrzymać do 250 zł premii oraz 2 proc. na koncie oszczędnościowym. Pierwsze 100 zł klienci dostaną za zdalne (z pomocą selfie) założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium. Kolejne 100 zł zostanie dopisane do rachunku za skuteczne polecenie konta w ramach programu Polecam Przekorzystnie. W nowej promocji bank przygotował również bonus dla najmłodszych. Dzieci mogą otrzymać 50 zł w postaci kieszonkowego na start. Wystarczy, że opiekun założy dziecku pakiet PeoPay Kids – Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację mobilną PeoPay Kids.

Przeczytajcie także: SkyCash z bonusem dla użytkowników Huawei

Warto jeszcze przypomnieć, że Pekao to czwarty bank z Polski, który wprowadza specjalną wersję aplikacji na urządzenia Huawei. Wcześniej podobną decyzję podjęły mBank, PKO oraz Idea Bank. Działania te są efektem konfliktu władz USA i Chin, w wyniku którego chiński producent rozbudowuje własne rozwiązanie w zakresie usług mobilnych. W AppGallery znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Firma zapewnia, że każdego miesiąca z marketu korzysta ponad 390 milionów użytkowników na całym świecie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies