Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao z kolejną aplikacją do AppGallery. Tym razem coś dla najmłodszych użytkowników

Wcześniej w markecie z aplikacjami na urządzenia Huawei Pekao udostępnił standardową wersję aplikacji PeoPay

Bank Pekao poinformował o dodaniu aplikacji PeoPay Kids do sklepu AppGallery, stworzonego z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych marki Huawei. Początkowo apka dostępna będzie dla osób korzystających z Google Mobile Services, czyli właścicieli starszych urządzeń chińskiego producenta. Docelowo ma być jednak zintegrowana z Huawei Mobile Services, co pozwoli korzystać z niej również na najnowszych smartfonach i tabletach Huawei.

Przeczytajcie także: Do AppGallery trafiła aplikacja iTaxi

PeoPay Kids to apka stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 6-13 lat. Ma umożliwić edukację finansową pod kontrolą rodziców. Z pomocą programu młody użytkownik może oszczędzać pieniądze w wirtualnych skarbonkach. Wśród funkcji znalazły się m.in. doładowanie telefonu na kartę, a nawet realizacja przelewu, chociaż do tego ostatniego będzie potrzebna zgoda opiekuna. Młody klient w pakiecie otrzymuje kartę do płacenia w sklepach i wypłaty z bankomatów. Także i w tym przypadku limitami i funkcjami zarządzają rodzice.

Bank informuje, że użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą skorzystać z promocji i otrzymać do 250 zł premii oraz 2 proc. na koncie oszczędnościowym. Pierwsze 100 zł klienci dostaną za zdalne (z pomocą selfie) założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium. Kolejne 100 zł zostanie dopisane do rachunku za skuteczne polecenie konta w ramach programu Polecam Przekorzystnie. W nowej promocji bank przygotował również bonus dla najmłodszych. Dzieci mogą otrzymać 50 zł w postaci kieszonkowego na start. Wystarczy, że opiekun założy dziecku pakiet PeoPay Kids – Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację mobilną PeoPay Kids.

Przeczytajcie także: SkyCash z bonusem dla użytkowników Huawei

Warto jeszcze przypomnieć, że Pekao to czwarty bank z Polski, który wprowadza specjalną wersję aplikacji na urządzenia Huawei. Wcześniej podobną decyzję podjęły mBank, PKO oraz Idea Bank. Działania te są efektem konfliktu władz USA i Chin, w wyniku którego chiński producent rozbudowuje własne rozwiązanie w zakresie usług mobilnych. W AppGallery znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Firma zapewnia, że każdego miesiąca z marketu korzysta ponad 390 milionów użytkowników na całym świecie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies