Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SkyCash z bonusem dla użytkowników Huawei. Wystarczy ściągnąć aplikację

Promocja potrwa do 31 października 2020 roku lub do wyczerpania limitu

SkyCash poinformował o promocji przygotowanej z myślą o użytkownikach urządzeń Huawei. Wystarczy pobrać aplikację operatora płatności mobilnych ze sklepu Huawei AppGallery i się w niej zarejestrować. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać jedynie nowi użytkownicy. Osoby, które dokonają rejestracji, mogą liczyć na 10 zł zwrotu za pierwszą transakcję kartą Mastercard.

Przeczytajcie także: Czy AppGallery ma szansę z App Store i Google Play?

Aby otrzymać zwrot, należy kupić dowolny bilet komunikacji miejskiej wykorzystując kartę Mastercard lub Maestro zarejestrowaną w portfelu Masterpass. SkyCash informuje, że ofertą objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej dostępne w jego aplikacji. Tym samym, z promocji można skorzystać w ponad 70 miastach w Polsce. Regulamin promocji znajdziecie pod tym adresem. Z kolei na tej stronie dowiecie się, jak aktywować portfel Masterpass.

Przeczytajcie także: Huawei wprowadza kartę wzorowaną na Apple Card

AppGallery to sklep z aplikacjami dla użytkowników smartfonów chińskiej firmy Huawei. Firma informuje w ostatnim czasie o dynamicznym rozwoju oferty marketu, przybywa w nim także aplikacji skierowanych do polskich klientów. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że apki na urządzenia Huawei przygotowały już mBank, PKO oraz Idea Bank. Obok SkyCash, moBiLET czy Jakdojade, znaleźć tam można również mPay czy iTaxi.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies