Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa metoda płatności w systemie Cinkciarz Pay. Można już płacić również za pomocą Apple Pay

Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mogą wybierać z zestawu różnych metod płatności, w tym Apple Pay, Google Pay, karty czy Blik

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia w swoim systemie Cinkciarz Pay. Dotychczasowa lista została poszerzona o Apple Pay. Fintech zrealizował zatem swoje zapowiedzi z maja tego roku, kiedy to przy okazji poszerzenia systemu o usługi PayPal pojawiły się deklaracje dotyczące udostępnienia Apple Pay.

Przeczytajcie także: Jak radzili sobie operatorzy płatności w I kw. 2021 r.

Autorski system płatności Cinkciarz Pay powstał z myślą o rozwoju e-commerce i umożliwia sklepom internetowym akceptację płatności elektronicznych. Klient może uregulować należność za zakupy za pomocą wielu różnych metod, takich jak właśnie udostępnione Apple Pay, ale też Google Pay, Blik, karty (Visa, Mastercard, Diners Club), PayPal, przelewy pay by link, Trustly, Skrill, POLi czy iDEAL.

Przeczytajcie także: Karty wielowalutowe Cinkciarza możecie dodać do Google Pay i Garmin Pay

Klient sklepu internetowego wybiera dogodną dla siebie metodę płatności i reguluje należność w walucie swojej karty czy konta – Cinkciarz akceptuje 28 różnych walut. Niezależnie od wyboru klienta, sklep otrzymuje płatność w wybranej przez siebie walucie (np. w euro). Jak podkreśla Cinkciarz, dodanie do systemu Apple Pay umożliwi polskim i zagranicznym sklepom internetowym przyjmowanie płatności od szerokiego grona klientów z całego świata, będących miłośnikami urządzeń Apple.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies