Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz Pay z nową metodą płatności. W systemie pojawił się PayPal

Cinkciarz deklaruje, że niedługo udostępni też płatności za pomocą Apple Pay

Cinkciarz.pl zrealizował swoje zapowiedzi sprzed kilku miesięcy i poinformował, że klienci używający Cinkciarz Pay, mogą już korzystać z usługi PayPal. Firma przekonuje, że pozwoli to niektórym sklepom internetowym rozwinąć biznes. Jednocześnie spółka potwierdziła, że niebawem udostępni też płatności za pomocą Apple Pay.

Przeczytajcie także: Santander ostrzega przed kolejną metodą oszustów

Autorski system płatności Cinkciarz Pay powstał z myślą o rozwoju e-commerce i umożliwia sklepom internetowym akceptację płatności elektronicznych. Klienci sklepów wykorzystujących to narzędzie, mają do dyspozycji 28 walut. Oprócz wspomnianego PayPala usługa zawiera już: Blika, Google Pay, karty Visa i Mastercard, Trustly, POLi, iDEAL oraz UnionPay International. Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że w ramach Cinkciarz Pay poszerzono zakres działania metody pay by link – z przelewów online mogą w efekcie korzystać klienci kolejnych kilkunastu instytucji.

Przeczytajcie także: Autopay planuje międzynarodową ekspansję

Za pomocą Cinkciarz Pay sklep może przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie, jednocześnie umożliwiając kupującym płacenie w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. Rozwiązanie może się zatem bardzo przydać sprzedawcom, którzy mają klientów z różnych krajów.

Zapowiadając w lutym nowości na ten rok, Cinkciarz wspominał o rozwoju Cinkciarz Pay, a do tego anonsował superaplikację, która zintegruje usługi finansowe oferowane obecnie za pośrednictwem kilku różnych apek.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies