Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przelewy online w Cinkciarz Pay dostępne dla klientów kolejnych 15 banków

Fintech przekonuje, że zdecydowana większość kupujących za pośrednictwem Cinkciarz Pay może już korzystać z rozwiązania pay by link

Cinkciarz.pl poinformował o rozbudowie autorskiego systemu płatności Cinkciarz Pay. Poszerzono zakres działania metody pay by link, z której do tej pory mogli korzystać klienci: PKO BP, Inteligo, Pekao, mBanku, BNP Paribas, Aliora i Idea Banku. Od teraz z przelewów online mogą korzystać klienci kolejnych 15 instytucji.

Przeczytajcie także: Dziesięć nowych wzorów kart płatniczych od PKO BP

Na liście udostępnionej przez Cinkciarza pojawiły się: Santander, ING, Millennium, Citi Handlowy, Getin, Noble Bank, Credit Agricole, Nest Bank, Plus Bank, Bank Ochrony Środowiska, Bank Nowy BFG, Pocztowy, SGB i Bank Spółdzielczy w Brodnicy, a nawet EnveloBank. Z serwisu cashless.pl mogliście się niedawno dowiedzieć, że ta ostatnia marka została wycofana z rynku. Natomiast kilka innych pozycji z tego zestawienia to rynkowa nisza. Spółka zapewnia też, że zdecydowana większość kupujących za pośrednictwem Cinkciarz Pay może już korzystać z przelewów online.

Przeczytajcie także: mBank szykuje kolejną wersję aplikacji mobilnej

Opracowany przez Cinkciarza system płatności powstał z myślą o sektorze e-commerce. Klienci sklepów wykorzystujących to narzędzie, mają do dyspozycji 28 walut. Oprócz metody pay by link w usłudze są już dostępne: Blik, Google Pay, karty Visa i Mastercard, Trustly, POLi, iDEAL oraz UnionPay International. Firma planuje też wprowadzić płatności za pomocą PayPal, a także Apple Pay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies