Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dziesięć nowych wzorów kart płatniczych od PKO BP. Numery umieszczono na rewersie, aby nie zasłaniać grafiki

Nowe wzory kart są dostępne dla posiadaczy rachunku PKO Konto dla Młodych

PKO BP przygotował nowe wzory kart płatniczych, z których korzystać będą mogli posiadacze PKO Konta dla Młodych. Do końca maja za wydanie karty z nowym motywem bank nie pobiera opłat.

Przeczytajcie także: PKO, mBank, ING, Pekao z największą liczbą klientów mobilnych

Młodzi klienci PKO mogą wybierać spośród 10 nowych propozycji. Karty stworzone są w estetyce rysunkowej, a widnieją na nich m.in. wrotka, wieloryb, las czy rowerzystka. Wszystkie motywy znajdziecie w galerii po tym linkiem. Dane posiadacza karty oraz jej numer umieszczone są na rewersie, dzięki czemu nie zasłaniają grafiki.

Nowe wzory to zwycięskie projekty w konkursie k-Artystycznym, przeprowadzonym przez PKO BP razem z Mastercardem. Spośród tysięcy zgłoszeń internauci wybrali w głosowaniu 10 pomysłów, które trafiły na karty płatnicze. Ich autorzy otrzymali zaś nagrody.

Przeczytajcie także: PKO Koncept, nowy format oddziałów

Przy okazji PKO przypomina, że Konto dla Młodych można założyć w kilkanaście minut, wykorzystując do tego jedynie aplikację mobilną IKO. Po wypełnieniu podstawowych danych, należy przejść proces zdalnej weryfikacji tożsamości. Rachunek jest kierowany do osób między 18 a 26 rokiem życia, a za jego prowadzenie bank nie pobiera opłat. Użytkownicy nie płacą również za przelewy realizowane przez apkę i serwis iPKO ani za wypłaty ze wszystkich bankomatów. Darmowa jest również karta debetowa Mastercard, o ile wykona się minimum cztery transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies