Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO BP rozpoczyna odświeżanie wyglądu ustawień w iPKO. Zmiana danych będzie wygodniejsza

Widok strony w serwisie dopasuje się do ekranu komputera lub urządzenia mobilnego

PKO BP poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej o nowościach, jakie wprowadza w serwisie iPKO. Instytucja rozpoczęła odświeżanie narzędzia, dzięki czemu zmiana danych stanie się wygodniejsza. Aby wykonać tę czynność, wystarczy kliknąć w ikonę profilu ze swoimi inicjałami w górnej części ekranu i przejść do Ustawień. Widok strony dopasuje się teraz do ekranu komputera, smartfona lub tableta.

Przeczytajcie także: ING szykuje kilka nowości w usługach elektronicznych

Dlaczego warto mieć aktualne dane w banku? Instytucja wyjaśnia, że jedynie w ten sposób można w pełni korzystać ze wszystkich rozwiązań, jakie daje cyfrowa bankowość. Aktualny dowód oznacza zdalny dostęp do usług, umowy można podpisywać telefonicznie lub za pośrednictwem komputera. Aktualny numer telefonu komórkowego daje większe bezpieczeństwo (konsultant powinien zadzwonić w razie podejrzanych transakcji na koncie). Z kolei w przypadku adresu mailowego oznacza to wygodną komunikację.

Przeczytajcie także: Mastercard poszerza program Engage

PKO BP wprowadza zmiany nie tylko w przestrzeni cyfrowej. Z serwisu cashless.pl mogliście się dowiedzieć, że instytucja otworzyła niedawno drugą placówkę w nowym formacie. Oddział nr 19 w Łodzi zrealizowano w ramach projektu PKO Koncept, który prezentuje nowe podejście banku do idei placówki stacjonarnej. W jednym miejscu mają być zaspokajane wszystkie potrzeby klientów: doradztwo, sprzedaż, edukacja i wsparcie w korzystaniu z rozwiązań zdalnych. Funkcja obsługi kasowej schodzi na dalszy plan.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies