Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość od Cinkciarza. Karty wielowalutowe można już dodawać do Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay

Wcześniej Cinkciarz deklarował, że jego karty wielowalutowe będzie można dodawać także do portfela Apple Pay, ale na usługę trzeba jeszcze poczekać

Posiadacze kart wielowalutowych Cinkciarza mogą już je dodawać do Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay. Dzięki temu będą mogli płacić zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem, a także wypłacać w ten sposób środki z bankomatu. Po dodaniu karty do wirtualnego portfela mogą również za pomocą Google Pay płacić za zakupy online.

Przeczytajcie także: PayPal w systemie Cinkciarz Pay

Aby korzystać w ten sposób z karty, należy dodać ją w aplikacji Google Pay. Można to zrobić zarówno mając tradycyjny plastik wydany przez Cinkciarza, jak i jego wirtualny odpowiednik. Z kolei posiadacze zegarków i opasek marki Fitbit lub Garmin powinni dodać kartę odpowiednio do aplikacji Fitbit lub Garmin Connect, dostępnych zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS.

Wprowadzając w październiku zeszłego roku karty wielowalutowe, Cinkciarz deklarował, że z czasem umożliwi dodawanie ich do portfeli Google Pay i Apple Pay. Pierwszą część zapowiedzi już zrealizował. Natomiast o integracji z Apple Pay na razie nie wspomina.

Przeczytajcie także: Cinkciarz zapowiada nowości na 2021 r.

Karty można zamawiać w wersji wirtualnej albo tradycyjnej, z możliwością wysyłki kurierem, pocztą i do paczkomatów InPost. Wniosek o ich wydanie składa się online. Posiadacze zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają wysokich kosztów przewalutowania, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Fintech oferuje również narzędzie do obsługi kart – aplikację mobilną na systemy Android i iOS.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies