Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Startuje kolejna Blikomania. Do zgarnięcia nagrody o łącznej wartości ponad 2 mln zł

Mechanizm loterii jest prosty – im więcej płatności Blikiem, tym większe szanse na wygraną

Polski Standard Płatności, operator systemu Blik, poinformował o uruchomieniu kolejnej odsłony Blikomanii. To już trzecia edycja loterii, poprzednie zorganizowano w latach 2016 oraz 2019. Tym razem organizator przygotował 16 tys. nagród o łącznej wartości ponad 2 mln zł. Loteria potrwa cztery miesiące, PSP będzie ją promował w radiu, telewizji, ale też w internecie, m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przeczytajcie także: Square przejmuje Afterpay za 29 mld dolarów

Aby wziąć udział w akcji, należy przede wszystkim zarejestrować się na stronie blikomania.pl. Organizator przewiduje transakcję weryfikacyjną w kwocie 1 zł – środki te trafią na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa w sieci. W kolejnych krokach wystarczy już płacić z pomocą Blika, w dowolny sposób – każda płatność zwiększa szansę na wygraną (transakcja weryfikacyjna to także los na loterię). PSP informuje, że każdego dnia przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 zł. Z kolei na koniec każdego miesiąca losowana będzie nagroda główna w wysokości 100 tys. zł.

Przeczytajcie także: Już cztery uczelnie w Polsce oferują fintechowe studia

Blik umożliwia przelewanie natychmiastowo na telefon pieniędzy innym użytkownikom systemu, wpłatę i wypłatę gotówki z bankomatów, płacenie za zakupy w internecie oraz w sklepach stacjonarnych. Z serwisu cashless.pl dowiecie się, że pod koniec lipca ruszył zbliżeniowy Blik. Jako pierwszy usługę tę uruchomił bank Millennium, który stopniowo udostępnia ją kolejnym grupom klientów. Osoby korzystające z tego narzędzia nie muszą podawać kodu Blik, wystarczy, że odblokują telefon i przyłożą go do terminala płatniczego. Jak przebiega taka transakcja, możecie zobaczyć na filmiku przygotowanym przez serwis cashless.pl.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies