Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny

Polska Bezgotówkowa ogłosiła start programu "terminalizacji" firm. W związku z tym mam do Was kilka pytań

W tym tygodniu weekendowy quiz Cashless dotyczy programu wsparcia rozwoju sieci akceptacji kart w Polsce

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to spieszę donieść, że w ostatni poniedziałek fundacja Polska Bezgotówkowa ogłosiła start swojego flagowego projektu. W ramach programu wsparcia rozwoju sieci terminali płatniczych będzie finansować instalacje urządzeń oraz przez rok obsługę dokonywanych w nich transakcji bezgotówkowych.

Przeczytajcie także: Polska Bezgotówkowa ogłosiła start swojego programu

Specjaliści uważają, że jeśli projekt się powiedzie, to uda się zainstalować zakładaną liczbę terminali, a Polska w obszarze płatności bezgotówkowych dokona cywilizacyjnego skoku. Przypomnę, że obecnie funkcjonuje nad Wisłą ponad 600 tys. terminali płatniczych a dzięki działaniom fundacji liczba ta ma się podwoić w ciągu trzech najbliższych lat.

Przeczytajcie także:  Terminale płatnicze trafiły do radiowozów policji

I w związku z doniosłością tego wydarzenia, dzisiejszy quiz Cashless poświęcony jest fundacji Polska Bezgotówkowa oraz realizowanemu przez nią programowi. Uważni czytelnicy Cashless zapewne nie będą mieli problemu z odpowiedziami na większość pytań. Pozostali mogą sięgnąć do archiwalnych tekstów serwisu. Zapraszam do zabawy, a także udziału w innych quizach, które znajdziecie tutaj.

Rozpocznij quiz

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Zapisz się do newslettera

Cashless na Youtube

Q5mv9oSMmys
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.