Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Współpraca PayPro z Faktorią z grupy Nest Banku. Płatności odroczone Spingo trafiły do bramki Przelewy24

Płatności odroczone Spingo kierowane są do klientów biznesowych kupujących na fakturę

PayPro, operator bramki Przelewy24, poinformował o udostępnieniu nowej metody płatniczej sklepom sprzedającym produkty klientom firmowym. Mowa o płatnościach odroczonych Spingo. Firma opublikowała też cennik, z którego wynika, że odroczenie należności kosztuje 0,75 proc. kwoty zamówienia, płatne przez sprzedawcę w okresie do 14 dni, oraz 1,25 proc. wartości zakupu, płatne przez kupującego w przedziale między 15 a 30 dniem odroczenia.

Przeczytajcie także: Raport Insurtech w Polsce vol. 3 już do pobrania

Co ciekawe wprowadzenie do bramki Przelewy24 płatności odroczonych Spingo to kolejna w ostatnim czasie zmiana w ofercie PayPro. Przypomnę, że niedawno firma zdecydowała o wycofaniu produktów kredytowych pod marką P24NOW, przygotowanych przy współpracy z Santander Consumer Bankiem. Obecnie są one dostępne tylko dla dotychczasowych klientów indywidualnych, którym już wcześniej przyznano limit kredytowy. Natomiast nowi klienci operatora mogą skorzystać z rozwiązania polskiego fintechu PayPo.

Przeczytajcie także: Zmiany w płatnościach odroczonych w bramce Przelewy24

Spingo to usługa z zakresu płatności odroczonych (BNPL, buy now, pay later), oferowana przez spółkę faktoringową Faktoria należącą do Nest Banku. Z informacji umieszczonej na stronie internetowej tej usługi wynika, że Spingo dostępna już jest w bramce płatniczej Autopay. Można ją także zaoferować bezpośrednio na stronie sklepu, np. przez wtyczkę na platformie PretaShop czy Magento.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies