Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Coraz więcej telemedycyny w branży finansowej. Aviva oferuje usługi Telemedico

Aviva jest kolejną instytucją finansową, która oferuje swoim klientom telemedycynę jako usługę dodatkową

Aviva nawiązała współpracę z platformą telemedyczną Telemedico. Dzięki temu jej klienci korzystający z portalu MojaAviva mogą wykupić na preferencyjnych warunkach łatwy dostęp do lekarza.

Pierwszy miesiąc abonamentu jest dla klientów Avivy darmowy, a w kolejnych zapłacą 14 zł miesięcznie za nielimitowaną opiekę internisty i pediatry. Dodatkowo w ramach pakietu otrzymają zniżkę w wysokości 15 proc. na konsultacje z lekarzami innych specjalności oraz na badania laboratoryjne realizowane przez sieć Alab. Użytkownicy serwisu MojaAviva odnajdą usługę w zakładce "oferty specjalne".

Przeczytajcie także: Medicover testuje narzędzia telediagnostyczne

MojaAviva to portal dla klientów Avivy, za pośrednictwem którego mogą kupić produkty, zgłosić szkodę, sprawdzić szczegóły swoich polis czy też zmodyfikować wprowadzone wcześniej dane. Korzysta z niego ponad pół miniona osób. Ubezpieczyciel zapewnia, że to najbardziej wszechstronny serwis online dla ubezpieczonych. – Cały czas inwestujemy w jego rozwój, dodając kolejne funkcje, a teraz również usługi dodane, jaką jest abonament telemedyczny. Pracujemy też na dostępami do lekarzy psychiatrów oraz psychologów – zapowiada Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu.

Przeczytajcie także: Instytucje finansowe interesują się zdrowiem

Aviva jest kolejną instytucją finansową, która w ostatnim czasie pochwaliła się udostępnieniem usług telemedycznych swoim klientom. Pakiet od Telemedico mogą wykupić również klienci Santandera, w ramach oferty przygotowanej dla nich przez ten bank we współpracy z Visą. Z kolei Alior postanowił zaoferować darmowy roczny dostęp do e-porad klientom, którzy założą Konto Jakże Osobiste. Propozycja Aliora to efekt współpracy z PZU Zdrowie. A więcej o usługach dodanych możecie dowiedzieć się, ogladając ostatni odcinek Cashless Live.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies