Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Coraz więcej telemedycyny w branży finansowej. Aviva oferuje usługi Telemedico

Aviva jest kolejną instytucją finansową, która oferuje swoim klientom telemedycynę jako usługę dodatkową

Aviva nawiązała współpracę z platformą telemedyczną Telemedico. Dzięki temu jej klienci korzystający z portalu MojaAviva mogą wykupić na preferencyjnych warunkach łatwy dostęp do lekarza.

Pierwszy miesiąc abonamentu jest dla klientów Avivy darmowy, a w kolejnych zapłacą 14 zł miesięcznie za nielimitowaną opiekę internisty i pediatry. Dodatkowo w ramach pakietu otrzymają zniżkę w wysokości 15 proc. na konsultacje z lekarzami innych specjalności oraz na badania laboratoryjne realizowane przez sieć Alab. Użytkownicy serwisu MojaAviva odnajdą usługę w zakładce "oferty specjalne".

Przeczytajcie także: Medicover testuje narzędzia telediagnostyczne

MojaAviva to portal dla klientów Avivy, za pośrednictwem którego mogą kupić produkty, zgłosić szkodę, sprawdzić szczegóły swoich polis czy też zmodyfikować wprowadzone wcześniej dane. Korzysta z niego ponad pół miniona osób. Ubezpieczyciel zapewnia, że to najbardziej wszechstronny serwis online dla ubezpieczonych. – Cały czas inwestujemy w jego rozwój, dodając kolejne funkcje, a teraz również usługi dodane, jaką jest abonament telemedyczny. Pracujemy też na dostępami do lekarzy psychiatrów oraz psychologów – zapowiada Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu.

Przeczytajcie także: Instytucje finansowe interesują się zdrowiem

Aviva jest kolejną instytucją finansową, która w ostatnim czasie pochwaliła się udostępnieniem usług telemedycznych swoim klientom. Pakiet od Telemedico mogą wykupić również klienci Santandera, w ramach oferty przygotowanej dla nich przez ten bank we współpracy z Visą. Z kolei Alior postanowił zaoferować darmowy roczny dostęp do e-porad klientom, którzy założą Konto Jakże Osobiste. Propozycja Aliora to efekt współpracy z PZU Zdrowie. A więcej o usługach dodanych możecie dowiedzieć się, ogladając ostatni odcinek Cashless Live.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies