Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior oferuje usługi telemedyczne jako dodatek do konta. Ofertę przygotowano we współpracy z PZU Zdrowie

W ramach promocji Alior oferuje nowym klientom darmowy dostęp do e-porad przez 12 miesięcy

We współpracy z PZU Zdrowie Alior Bank zapewni klientom dostęp do zdalnych porad lekarskich. Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy założą Konto Jakże Osobiste. W ramach promocji będą mogli korzystać z darmowych e-konsultacji u internisty przez 12 miesięcy, pod warunkiem że spełnią kilka wymogów.

Przeczytajcie także: Hitachi buduje platformę telemedyczną

Bank zapewni klientom nielimitowane porady lekarskie w zakresie POZ (w tym recepty, skierowania i zwolnienia) za pośrednictwem infolinii medycznej PZU oraz portalu pacjenta mojePZU.pl. Aby otrzymać kod uprawniający do korzystania z usług telemedycznych, należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste na specjalnej podstronie Alior Banku, zaakceptować regulamin promocji i wyrazić wymagane zgody. Po założeniu rachunku trzeba w ciągu 30 dni zalogować się do aplikacji Alior Mobile i wykonać co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem. Po spełnieniu tych warunków klient otrzyma SMS z kodem umożliwiającym aktywowanie usługi. Te same warunki (przynajmniej jedno logowanie do aplikacji w miesiącu oraz co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem) trzeba spełniać co miesiąc, aby zachować dostęp do darmowych e-porad przez cały rok. Niespełnienie wymogów przez dwa miesiące z rzędu skutkuje dezaktywacją usługi.

Promocja trwa do 24.10.2021 r. lub do wyczerpania puli nagród i jest dostępna dla klientów, którzy w okresie od 1 stycznia 2020 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku.

Przeczytajcie także: W Alior Online można kupić ubezpieczenia komunikacyjne

Jak na razie Alior Bank proponuje usługi telemedyczne w ramach akcji promocyjnej. Wydaje się jednak, że w dłuższej perspektywie bank może postawić mocniej na rozwój tego typu ofert. Zwłaszcza że może wykorzystać potencjał wynikający z bycia w jednej grupie finansowej z PZU Zdrowie.

Można się też spodziewać, że usługi medyczne będą się pojawiać w ofercie kolejnych banków funkcjonujących na polskim rynku. Wcześniej telemedycynę do swojej oferty wprowadził Santander, który we współpracy z Visą umożliwił swoim klientom wykupienie dostępu do e-konsultacji dostarczanych przez platformę Telemedico. Ten obszar wskazali również jako perspektywiczny przedstawiciele rynku, którzy rozmawiali o przyszłości usług dodatkowych w bankowości podczas ostatniego programu z cyklu Cashless Live. Całą rozmowę możecie znaleźć na kanale cashless.pl na YouTube. A dowiecie się z niej, m.in. jakie jeszcze inne obszary, oprócz zdrowia, będą w centrum zainteresowania banków, jak będzie się rozwijała oferta tzw. VAS-ów w bankowości oraz w jakim modelu instytucje planują poszerzać zakres oferowanych przez siebie wartości dodanych.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies