Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uniqa TFI w gronie partnerów PWPW. Dzięki eDO App możecie zacząć inwestować online

Dzięki eDO App można nieco łatwiej inwestować za pośrednictwem strony fundusze.uniqa.pl

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych poinformowała, że dzięki przygotowanej przez nią aplikacji eDO App będzie można zdalnie korzystać z oferty produktów inwestycyjnych Uniqa TFI. Do potwierdzenia tożsamości wystarczy dowód osobisty z tzw. warstwą elektroniczną (takie dowody wydawane są od dwóch lat) oraz smartfon z modułem NFC (do bezdotykowej wymiany danych). Apka nie tylko pozwoli się uwierzytelnić, ale także umożliwi szybkie wypełnienie formularza danymi odczytanymi bezpośrednio z warstwy elektronicznej dowodu.

Przeczytajcie także: eDO App umożliwia odczytanie danych z paszportu

Zainteresowani ofertą Uniqi powinni wejść na stronę fundusze.uniqa.pl, gdzie dzięki eDO App będą mogli zacząć inwestować online. Wystarczy, że wybiorą jedną z dostępnych strategii inwestycyjnych albo zdecydują się na jeden z programów oszczędnościowych – IKZE lub IKE.

Jak podaje operator aplikacji, Uniqa TFI jest pierwszym towarzystwem funduszy inwestycyjnych, które dołączyło do grona partnerów PWPW.

Przeczytajcie także: PhiMarket umożliwia zdalne inwestowanie

W ostatnim czasie w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że za pomocą eDO App można zdalnie zawrzeć umowę z PGNiG czy otworzyć konto w mBanku. PWPW podaje, że apka zapewnia dostęp do niemal 200 usług publicznych i komercyjnych. Na liście partnerów znajdziecie m.in. Internetowe Konto Pacjenta, Profil Zaufany, Platformę Usług Elektronicznych ZUS, eKRUS, serwis praca.gov.pl czy Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej. Darmową aplikację eDO App można pobrać z marketów App Store, Google Play, a także Huawei AppGallery.

Uniqa TFI to podmiot, który powstał w wyniku przejęcia przez grupę Uniqa polskich spółek Axy, w tym towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Niedawno firma pochwaliła się zakończeniem fuzji prawnej i operacyjnej.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies