Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ruszyła platforma PhiMarket. Umożliwia w pełni zdalne inwestowanie w fundusze otwarte

Phinance to sieć ponad 1200 pośredników finansowych doradzających klientom przy kredytach, ubezpieczeniach na życie, majątkowych, programach oszczędnościowych i inwestycyjnych

Phinance uruchomiło platformę transakcyjną PhiMarket umożliwiającą klientom inwestowanie online. Użytkownicy serwisu mogą całkowicie zdalnie otworzyć rejestry w TFI i zarządzać swoimi pieniędzmi.

Przeczytajcie także: Prudential uruchamia portal kliencki

Klient nie musi się już spotkać z doradcą Phinance, żeby rozpocząć inwestowanie. Na podstawie zdalnej weryfikacji tożsamości pośrednik może online otworzyć klientowi rachunek. Zalogowany użytkownik od razu ma dostęp do inwestycji i może nimi w pełni zarządzać (nabycie, zmiana, umorzenie). Transakcje autoryzowane są kodami SMS. Inwestor ma wgląd w wartość aktywów, także tych zgromadzonych w ramach IKE czy IKZE. Widzi pełną historię transakcji oraz może się zapoznać z dokonaną z góry kalkulacją kosztów (opłata jednorazowa, opłaty bieżące, koszty transakcyjne, koszty dodatkowe).

Klient może też w serwisie przeanalizować strukturę inwestycji w swoim portfelu według klasy aktywów i ponoszonego ryzyka, dzięki czemu zyskuje pełny obraz swojej ekspozycji na ryzyko. Platforma zapewnia też stały dostęp do dokumentów funduszowych, takich jak prospekt informacyjny czy tzw. KID (key information document).

Platforma działa pod adresem market.phinance.pl. Korzystać z niej mogą klienci i doradcy Phinance.

Przeczytajcie także: Zdalne zarządzanie IKE i IKZE z platformy inPZU

Phinance to sieć ponad 1200 pośredników finansowych, z których ponad 500 dystrybuuje fundusze otwarte. Firma świadczy usługę nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego. Jest także agentem domu maklerskiego Ipopema Securities. Z usług pośredników Phinance można również skorzystać przy wyborze kredytu, ubezpieczeń na życie, majątkowych czy programów oszczędnościowych.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies