Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejna aplikacja płatnicza w Huawei AppGallery. Na platformie znajdziecie Autopay

Wcześniej aplikacja była już dostępna w marketach Google Play oraz AppStore

Firma Blue Media poinformowała, że aplikacja Autopay pojawiła się w sklepie Huawei AppGallery i mogą ją pobierać użytkownicy najnowszych urządzeń mobilnych chińskiej korporacji technologicznej. Rozwiązanie umożliwia automatyczną płatność za przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków oraz trasą AmberOne, czyli odcinkiem autostrady A1 między Toruniem i Gdańskiem. Operator apki zapewnia, że trwają prace nad zwiększeniem jej zasięgu o inne płatne odcinki dróg w Polsce i poza jej granicami.

Przeczytajcie także: Jeden z największych europejskich fintechów wybiera się na giełdę

Autopay była już wcześniej dostępna w marketach AppStore oraz Google Play. Jej użytkownicy mogą szybciej i sprawniej pokonywać punkty poboru opłat na autostradach. W tym celu wystarczy podać w programie dane pojazdu i wybrać metodę płatności. Więcej na ten temat przeczytacie w serwisie green-news.pl. Warto przypomnieć, że Autopay została uzupełniona o funkcję wnoszenia opłat za parkowanie w kilku miastach.

Przeczytajcie także: NBP zalewa rynek gotówką

Rozbudowywana jest apka Autopay, coraz bogatszy staje się także market AppGallery. W skali globalnej pojawiło się w nim już około 100 tys. aplikacji, z czego polskich programów można naliczyć ponad 1 tys. Swoje rozwiązania na tej platformie dystrybucji umieścili operatorzy różnych usług, wśród nich SkyCash, moBiLET, Inpost czy Jakdojade. Przybywa też na niej aplikacji banków. Swoje programy udostępniły już tam: Millennium, Alior, mBank, Nest Bank, PKO, Idea Bank czy Pekao.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies