Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W Huawei AppGallery pojawiła się kolejna, polska aplikacja. Tym razem od Inpostu

Inpost informuje, że apka w wersji na sprzęt Huawei umożliwia m.in. nadawanie przesyłek bez drukowania etykiet

Inpost poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w Huawei AppGallery pojawiła się aplikacja, która wcześniej dostępna była na platformy iOS oraz Android. Firma doprecyzowała, że skorzystają z niej użytkownicy najnowszych urządzeń chińskiej marki opartych o HMS, czyli Huawei Mobile Services. To autorski zestaw rozwiązań dla posiadaczy sprzętu mobilnego chińskiego producenta.

Przeczytajcie także: eService uruchomił bramkę płatniczą

W krótkim komunikacie spółka Rafała Brzoski zaznaczyła, że udostępniona wersja aplikacji zawiera funkcję, o której niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Mowa o możliwości nadawania przesyłek bez etykiety w dowolnym paczkomacie z wykorzystaniem Inpost Mobile. Wystarczy w apce wskazać paczkomat odbiorcy lub jego adres domowy, a następnie wygenerowany kod QR zeskanować w maszynie – skrytka otworzy się sama. Szef Inpostu zapewniał, że to najbardziej skomplikowana usługa w historii firmy.

Przeczytajcie także: Klienci Pekao już nie potrzebują Profilu Zaufanego

Inpost to kolejna w ostatnim czasie firma, która postanowiła pojawić się w Huawei AppGallery. Przed dwoma dniami okazało się, że w markecie chińskiej korporacji pojawiły się aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile. Wcześniej swoje apki dodały do niego inne banki: Nest Bank, PKO, Pekao, mBank oraz Idea Bank. Pracuje nad tym także Millennium. W AppGallery znajduje się już ponad 1 tys. polskich aplikacji. Wśród nich są rozwiązania takich operatorów płatności zdalnych jak np. SkyCash, moBiLET czy Jakdojade.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies