Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
W Huawei AppGallery jest już dostępna aplikacja Millennium. Na razie mogą z niej korzystać posiadacze starszych urządzeń

Millennium deklaruje jednocześnie, że trwają prace nad integracją aplikacji z autorskimi usługami Huawei przeznaczonymi dla nowych smartfonów tej marki

Bank Millennium poinformował, że w AppGallery, sklepie z aplikacjami na urządzenia Huawei, jest już dostępna jego apka. Na razie klienci będą mogli pobrać oprogramowanie dla urządzeń opartych o GMS (Google Mobile Services), ale wkrótce ma nastąpić integracja z HMS (Huawei Mobile Services), dzięki czemu aplikacja będzie mogła trafić na najnowsze smartfony i tablety chińskiej korporacji technologicznej.

Przeczytajcie także: Bitpanda utworzy w Krakowie 300 miejsc pracy

Komunikat Millennium nie jest zaskoczeniem – w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać już kilka tygodni temu, że bank w grudniu udostępni aplikację w sklepie Huawei. Od tego czasu w AppGallery pojawiły się aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile oraz Inpostu. W tym ostatnim przypadku produkt skierowany jest do użytkowników najnowszych urządzeń chińskiej marki opartych o HMS. Z usługami mobilnymi Huawei niedawno zintegrowano także aplikację mBanku.

Przeczytajcie także: Inpost może trafić na giełdę w Amsterdamie

Market mobilny Huawei zawiera już ponad 1 tys. polskich aplikacji, wśród nich znaleźć można apki kilku banków. Oprócz wspomnianych już instytucji swoje produkty dodały do sklepu: Nest Bank, PKO, Idea Bank oraz Pekao. Ten ostatni udostępnia w markecie PeoPay, ale też PeoPay Kids, czyli aplikację stworzoną z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 6-13 lat. Swoje rozwiązania na platformie umieścili też operatorzy różnych usług, wśród nich SkyCash, moBiLET czy Jakdojade. W skali globalnej aplikacji jest już blisko 100 tys.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies