Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz wprowadza rozrywkę do swojego e-sklepu. Znajdziecie tam m.in. doładowania, kody i karty podarunkowe do gier, muzyki czy filmów

Za zakupy w eStorze można zapłacić w dowolnej z 28 walut obsługiwanych przez Cinkciarza

Cinkciarz postanowił rozszerzyć asortyment swojego sklepu internetowego. Wcześniej można w nim było nabyć gadżety firmowe Cinkciarza. Teraz pod adresem estore.cinkciarz.pl klienci fintechu znajdą m.in. kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform takich jak: PlayStation, Xbox, Nintendo i ich subskrypcji premium, a także kody dostępu do pakietów MS Office czy programów antywirusowych. W e-sklepie można również kupić dostęp do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go oraz karty podarunkowe do Empiku i Allegro.

Przeczytajcie także: Cinkciarz zintegrował się z PayPalem

Marketplace Cinkciarza został uruchomiony w 2019 r. Jest zintegrowany z systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Klienci mogą więc wykupić dostęp do różnych usług, opłacając zamówienie w jednej z 28 walut obsługiwanych przez platformę, korzystając przy tym z dogodnej dla siebie metody płatności.

Przeczytajcie także: Pożyczki wielowalutowe od Cinkciarza

Dzięki Cinkciarz Pay płacić można za pomocą takich rozwiązań jak Blik, karty Visa, Mastercard i American Express, pay-by-link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International, a od niedawna również Google Pay. Swój system płatności fintech planuje rozbudować także o Apple Pay.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies