Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz zintegrował się z PayPalem. Nowy sposób płatności także w aplikacji mobilnej polskiej firmy

Na razie nowa usługa dostępna jest dla użytkowników aplikacji Cinkciarza na urządzeniach z systemem Android

Kilka dni temu na liście metod płatności dostępnych dla użytkowników serwisu cinkciarz.pl pojawił się amerykański PayPal. Teraz z nowej funkcji mogą korzystać także użytkownicy aplikacji mobilnej Cinkciarza. Odpowiednia aktualizacja zawierająca taką opcję, datowana na 5 listopada, pojawiła się już w markecie Google Play. Natomiast nie widzę jej jeszcze w App Store dla użytkowników iPhone’ów.

Przeczytajcie także: Karta wielowalutowa już w ofercie Cinkciarza

Obecnie użytkownicy serwisu cinkciarz.pl mogą korzystać z ponad 30 różnych metod płatności. Oprócz wirtualnej portmonetki, tradycyjnych przelewów i opisanego wyżej PayPala, są to także szybkie przelewy typu pay by link, karty popularnych organizacji płatniczych jak Mastercard czy Visa, Blik, systemy Apple Pay i Google Pay, wiele lokalnych narzędzi płatniczych jak popularny w Holandii iDeal, w krajach bałtyckich Entercash i wiele innych.

Przeczytajcie także: Cinkciarz wprowadził mobilną autoryzację

Tymczasem Cinkciarz oferuje od niedawna także wielowalutową kartę płatniczą Visa. Można nią płacić w 160 walutach i wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie bez dodatkowych kosztów. Karta dostępna jest w dwóch wersjach: tradycyjnej oraz wirtualnej. Cinkciarz.pl deklaruje, że w I kw. 2021 roku planuje umożliwić dodanie swojej karty do portfeli Google Pay i Apple Pay. Dzięki temu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha. Kartą można zarządzać przy pomocy oddzielnej aplikacji mobilnej na urządzenia z Androidem i iOS.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies