Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz oferuje już kartę wielowalutową. Można wybrać klasyczną plastikową lub wirtualną

Klienci Cinkciarza a jednocześnie posiadacze jego wielowalutowej karty mogą liczyć m.in. na darmowe przelewy środków do portfela walutowego i wypłaty z bankomatów na całym świecie

Cinkciarz.pl ogłosił, że w jego ofercie pojawiły się wielowalutowe karty płatnicze. Nowy produkt ma służyć klientom zarówno podczas codziennych płatności, jak i podróży. Firma zapewnia, że to wygodna alternatywa dla debetówek wydawanych przez banki. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o planach wdrożenia tego produktu już na początku września.

Przeczytajcie także: Naspers przejmuje spółkę Carsmile

Kartą można płacić w 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są plastiki z logo Visa. Klienci mogą wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie bez dodatkowych opłat a także otrzymują dostęp do darmowych rachunków w złotych i w 19 innych walutach – w ten sposób unikają kosztów przewalutowania. Fintech przekonuje, że w tej formie i przy zerowej opłacie jest to ewenement na polskim rynku. Cinkciarz deklaruje przy tym, że użytkownicy nie natkną się na nieoczekiwane koszty i dodatkowe warunki do spełnienia.

Klienci mają do dyspozycji dwa rachunki. Jeden służy do płatności kartą i można na nim przechowywać pieniądze na bieżące wydatki. Na drugim można wymieniać walutę. To rozwiązanie ma zwiększać bezpieczeństwo. Karta dostępna jest w dwóch wersjach: fizycznej oraz wirtualnej. Tę tradycyjną można zamówić do domu. Z okazji premiery ogłoszono promocję, w której karta wydawana jest bezpłatnie.

Przeczytajcie także: Apple Pay już oficjalnie w Twisto

Wirtualna karta przyda się podczas zakupów w internecie. Można z niej korzystać natychmiast po zamówieniu. Cinkciarz.pl zapowiedział, że w pierwszym kwartale 2021 roku planuje umożliwić dodanie karty do portfeli Google Pay i Apple Pay. Dzięki temu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha. Warto dodać, że do obsługi karty firma udostępniła aplikację mobilną na Androida oraz iOS. Umożliwia ona m.in. zmianę limitów i PIN-u, a także zablokowanie karty w przypadku jej utraty.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies