Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz.pl z nową usługą. Klienci mogą już zaciągać pożyczki wielowalutowe przez internet

Spółka informowała o rozpoczęciu testów tego rozwiązania jeszcze w czerwcu 2019 roku, a teraz udostępniła je wszystkim zainteresowanym

Cinckiarz.pl poinformował, że jego klienci mogą już ubiegać się przez internet o pożyczkę w innych walutach. Zainteresowany tym klient określa, w jakiej walucie chce się zadłużyć i jaka kwota go interesuje. Po wypełnieniu wniosku online i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pozostaje mu już tylko czekać na pieniądze. Firma zapewnia, że formalności zostały ograniczone do minimum, a cały proces przebiega szybko.

Przeczytajcie także: Kolejny bank wprowadził mobilną autoryzację

Pierwszy raz o tym pomyśle mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl w połowie 2019 roku, kiedy wystartowały testy internetowych pożyczek wielowalutowych. Działały one wówczas w wersji family and friends – do rozwiązania dostęp mieli pracownicy spółki, ich rodziny oraz znajomi. Nie informowano, kiedy usługa będzie szerzej oferowana. Jak widać, trzeba było czekać na to blisko 1,5 roku. Usługę wielowalutowych pożyczek świadczy spółka z grupy Cinkciarza, czyli Currency Lending.

Przeczytajcie także: Nowa funkcja w aplikacji Autopay

Cinkciarz.pl zapowiedział także, że właściciele wielowalutowych kart płatniczych będą wkrótce mogli skorzystać z debetu w rachunku. To po prostu ustalony odnawialny limit zadłużenia, którym użytkownik będzie mógł się posługiwać, gdy wyczerpie własne środki. Warto przypomnieć, że wielowalutowe karty płatnicze w wersji wirtualnej lub plastikowej pojawiły się w ofercie firmy w październiku tego roku. Więcej na ten temat przeczytacie pod tym adresem.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies