Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa funkcja w aplikacji Autopay. Od teraz za jej pomocą możecie też opłacić parkowanie

Na razie nowa usługa Autopay dostępna jest na wybranych parkingach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie

W marketach App Store oraz Google Play powinniście już znaleźć najnowszą aktualizację aplikacji mobilnej Autopay, która zawiera interesującą funkcję. Mowa o możliwości wnoszenia opłat za parkowanie. Usługę można aktywować w aplikacji mobilnej klikając w dane pojazdu lub za pomocą panelu ustawień w serwisie internetowym Autopay.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay 2020

O tym, że w Autopay mają pojawić się nowe usługi, w tym możliwość wnoszenia opłat za postój auta na parkingach, np. przy galeriach handlowych czy lotniskach, przedstawiciele operatora aplikacji wspominali już dawno temu. Teraz nową funkcję udało się wdrożyć. Usługa została uruchomiona w tym tygodniu na następujących parkingach: Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, w galeriach Młociny w Warszawie i Galaxy w Szczecinie oraz przy ulicy Za Bramką w Poznaniu.

Autopay to aplikacja mobilna, w której można płacić za przejazd autostradami w Polsce: A1 oraz A4 między Krakowem a Katowicami. Trwają prace nad zwiększeniem sieci akceptacji apki także na innych odcinkach płatnych dróg w Polsce oraz za granicą. Aby korzystać z usługi, najwygodniej jest dodać do aplikacji swoją kartę bankową oraz wprowadzić numer rejestracyjny samochodu.

Przeczytajcie także: Ostatnia szansa na wygranie iPhone'a w konkursie cashless.pl

Z Autopay mogą korzystać też klienci wybranych banków z Polski bezpośrednio w bankowości mobilnej. Chodzi o Millennium, ING, Pocztowy, Alior i Pekao. System umożliwia rozpoznanie tablic rejestracyjnych na bramkach wjazdowych i zjazdowych, automatyczne podniesienie szlabanu i uregulowanie należności z rachunku karty płatniczej albo bezpośrednio z konta osobistego.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies