Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ostatnia szansa na wygranie iPhone’a. Głosowanie w plebiscycie Cashless Pay 2020 tylko do środy

Cashless Pay 2020 to plebiscyt, w którym czytelnicy wybierają najciekawsze rozwiązanie płatnicze zaprezentowane w Polsce w mijającym roku

Tylko do godz. 24 w środę, 30 grudnia 2020 r., można zagłosować w plebiscycie Cashless Pay 2020. Macie zatem ostatnią szansę, aby zgarnąć atrakcyjne nagrody ufundowane przez Mastercard, takie jak iPhone 11, Apple Watch 3 oraz vouchery zakupowe o wartości 500 zł do Empiku. Aby wygrać jedną z nagród, należy zagłosować na któreś z 20 nominowanych rozwiązań i uzasadnić swój wybór. Głos można oddać na stronie Cashless Pay 2020, dostępnej m.in. pod tym banerem.

W plebiscycie Cashless Pay 2020 nominowanych zostało 20 projektów – produktów i usług płatniczych, wdrożonych na polskim rynku w okresie od stycznia do początku grudnia bieżącego roku. Wśród nominowanych znalazły się więc takie rozwiązania jak np. Allegro Pay, PayEye, Żappka Pay czy podniesienie limitu na płatności zbliżeniowe bez PIN-u do 100 zł. Z opisem wszystkich nominowanych projektów można się zapoznać w tekście Wybierzcie najciekawszą usługę płatniczą wprowadzoną na rynek w 2020 r. Ogłaszamy plebiscyt Cashless Pay 2020.

Przeczytajcie także: Lotos wprowadza płatności mobilne

Zwycięzcę plebiscytu Cashless Pay 2020 będzie można poznać podczas uroczystej gali, która odbędzie się pod koniec stycznia 2021 r. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne gala odbędzie się online. Wówczas ogłosimy także zdobywców nagród wybranych spośród czytelników, którzy oddadzą głosy w plebiscycie. Więcej na temat tego wydarzenia już wkrótce w serwisie cashless.pl.

Przeczytajcie także: Answear.com zadebiutuje na giełdzie 8 stycznia

Ogłoszeniu wyników plebiscytu towarzyszyć będzie prezentacja Mapy Polskich Płatności 2020. To projekt, w którym zaprezentujemy stan rozwoju polskiej branży płatniczej, jej różnorodność i nowoczesność oraz wskażemy kierunki rozwoju sektora na najbliższe lata. Mapa Polskich Płatności 2020 zawierać będzie m.in. unikalne statystyki dotyczące rozwoju branży płatniczej w Polsce. Partnerem głównym projektu jest Mastercard, a partnerem merytorycznym – Play24.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies