Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao rozdaje opaski Xiaomi Mi Band 4 i vouchery na kawę. Promocja dla mieszkańców Białegostoku

Bank promuje ideę smart city, w ramach której karta pełni rolę biletu autobusowego

Bank Pekao poinformował o promocjach organizowanych w ramach rozwoju projektu smart city. Mogą z nich skorzystać klienci tej instytucji z Białegostoku, którzy jako biletu komunikacji miejskiej używają karty płatniczej. W puli nagród są vouchery na kawę w lokalnej kawiarni, ale też opaski Xiaomi Mi Band 4.

Przczytajcie także: Lotos wprowadza płatności mobilne Pay&Go

Na początku kwietnia br. mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl o wprowadzeniu w Białymstoku rozwiązania eliminującego drukowane bilety komunikacji miejskiej. Ich funkcję przejęły karty płatnicze Mastercard i Visa wszystkich banków. Jak to działa? Wystarczy zbliżyć kartę do jednego z kilkuset nowych biletomatów przy wejściu i wyjściu z autobusu – system sam dobierze najkorzystniejszy dla pasażera bilet. Konto zostanie obciążone na koniec doby według najbardziej optymalnej taryfy. Przy czwartym i każdym kolejnym kursie rachunek zostanie obciążony równowartością biletu całodobowego.

Dla swoich klientów korzystających ze Smart Taryfy Białostockiej Komunikacji Miejskiej, Pekao przygotował promocję, w której do końca stycznia 2021 roku mogą odebrać jeden z czterech tysięcy voucherów na kawę w lokalnej kawiarni The White Bear Coffee. Aby z niej skorzystać, wystarczy zalogować się na stronie kartatobilet.pl i zapłacić kartą Mastercard wydaną przez Pekao w jednym z nowoczesnych kasowników. Z promocji mogą skorzystać także te osoby, które do tej pory nie były klientami tego banku.

Przeczytajcie także: KIR kończy prace nad systemem Euro Express Elixir

Ta ostatnia grupa może liczyć na jeszcze jedną nagrodę, jeśli zdecyduje się założyć konto w Pekao. Klient, który w oddziale banku w Białymstoku założy Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą debetową Mastercard, otrzyma opaskę Xiaomi Mi Band 4. Do rozdania jest ich 1 tys. W przypadku wyczerpania się puli opasek, instytucja oferuje premię w wysokości 100 zł. Aby otrzymać nagrody, należy zapewnić wpływ na rachunek w kwocie minimum 500 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą lub w aplikacji mobilnej PeoPay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies