Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w SkyCash. Płatność za bilety w aplikacji doliczycie do rachunku w Plusie

Wcześniej podobne rozwiązania pojawiły się w sieciach Orange oraz Play

Plus poinformował, że uruchomił nową metodę płatności za usługi w aplikacji SkyCash. Użytkownicy kupujący bilety miejskie z pomocą tego narzędzia, mają możliwość opłacenia ich razem z rachunkiem telefonicznym w sieci Plus. Usługa "Zapłać z Plus" jest przeznaczona dla abonamentowych klientów operatora sieci, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku.

Przeczytajcie także: SkyCash ulepsza płatności za autostrady

Klienci Plusa, którzy zechcą skorzystać z platformy płatności mobilnych SkyCash i wliczyć to do rachunku za telefon, powinni wybrać tę opcję w aplikacji. Potem należy autoryzować operację przez podanie kodu z wiadomości SMS otrzymanej na telefonie. Od tego momentu usługa "Zapłać z Plus" jest aktywowana jako źródło płatności i można w łatwy sposób kupić bilet komunikacji miejskiej w wybranym mieście obsługiwanym przez SkyCash. Ich lista znajduje się pod tym adresem.

Przeczytajcie także: SkyCash w nowej odsłonie

Warto przypomnieć, że podobne rozwiązania wprowadzili już inni operatorzy telekomunikacyjni. Na początku lipca 2019 roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że w apce SkyCash umożliwiono doliczanie płatności do rachunku w Play, a kilka tygodni później usluga trafiła także do klientów Orange. Z aplikacji mogą korzystać użytkownicy smartfonów z iOS i Androidem. Ostatnio apka SkyCash pojawiła się także w AppGallery, czyli sklepie Huawei. Operator aplikacji przygotował też promocję dla użytkowników smartfonów tej chińskiej firmy.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies