Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SkyCash w nowej odsłonie. Zobaczcie, jak będzie teraz wyglądał pulpit aplikacji

Firma zapewnia, że użytkowników czeka o wiele więcej nowości w aplikacji i to jeszcze w tym roku

Operator aplikacji SkyCash poinformował o zmianach, jakie pojawią się w apce 1 lipca. Mają one przynieść przede wszystkim większą wygodę używania programu. Klienci powinni się przygotować m.in. na nową odsłonę ekranu głównego, choć zachowany zostanie kaflowy układ prezentacji usług. Uporządkowano też menu aplikacji. Pojawiły się w nim sekcje ułatwiające poruszanie się po ustawieniach konta, historii transakcji, czy aktualnych regulaminach.

Przeczytajcie także: SkyCash z bonusem dla użytkowników Huawei

Jedną z nowości jest kafel Rozrywka. Znajdują się pod nim m.in. doładowania do serwisów streamingowych, gamingowych i muzycznych. Oferta ma być sukcesywnie rozszerzana. Dostęp do portmonetki SkyCash nie będzie wymagał weryfikacji konta, a użytkownicy będą mogli nią zapłacić w aplikacji po pierwszym logowaniu, o czym mogliście już przeczytać w serwisie cashless.pl. Dostępna wciąż będzie prosta weryfikacja pierwszego stopnia, która pozwoli na korzystanie z dodatkowych funkcji, np. natychmiastowego przesyłania środków do innych użytkowników SkyCash.

Użytkownik, który zdecyduje się na dokonanie tej weryfikacji, zyska status Zweryfikowanego. Zostanie mu też wydany instrument płatniczy Portmonetka+. Osoby, które dokonają weryfikacji drugiego stopnia (potwierdzenie tożsamości zdjęciem dowodu oraz selfie), odblokują funkcję Bankomaty. Umożliwia ona zasilanie Portmonetki+ gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Zwiększone zostaną też limity transakcji. Taki użytkownik zyska status Zaufanego.

Przeczytajcie także: ING podnosi opłaty. Więcej za usługi bankowe zapłacą klienci firmowi

W dolnej części ekranu dodano belkę, na której znajdują się często wykorzystywane przez użytkowników funkcje - aktywne bilety do kontroli, ulubione produkty i zarządzanie kartami płatniczymi. Natomiast w centralnym miejscu pojawił się planer podróży. Dzięki niemu, w łatwy sposób można wyszukać połączenie i porównać koszty poszczególnych biletów. Firma zapowiada, że ta funcja będzie rozwijana i jeszcze w tym roku pojawi się w zupełnie nowej odsłonie.

Na liście nowości pojawia się także możliwość korzystania z serwisu przez osoby nieletnie, które ukończyły 13 rok życia. Początkowo będą one mogły używać wszystkich funkcji apki dostępnych w ramach podstawowej wersji portmonetki. Warto dodać, że rozbudowano usługę Autostrady. Od 1 lipca użytkownicy zapłacą ze SkyCash za przejazdy płatnymi odcinkami autostrady A4 (Katowice – Kraków). Już teraz mogą to robić na autostradzie A1.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies