Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatność za bilety w aplikacji SkyCash doliczycie do rachunku w Orange. Nowa usługa już wdrożona

Nowy instrument płatniczy w aplikacji SkyCash jest dostępny dla abonamentowych klientów telekomu

Orange poinformował o rozszerzeniu współpracy z operatorem aplikacji SkyCash. Od teraz jej użytkownicy, będący jednocześnie abonamentowymi klientami tego operatora komórkowego, mogą płacić za bilety komunikacji miejskiej w ciężar rachunku za telefon. Wystarczy, jeśli podczas zakupu biletów w jednym z kilkudziesięciu miast dostępnych w SkyCash, wskażą opcję: Dolicz do rachunku Orange.

Przeczytajcie także: Płatność za parkowanie doliczycie do rachunku w Orange

To drugi etap współpracy Orange z operatorem aplikacji SkyCash. Kilka tygodni temu telekom informował o uruchomieniu usługi polegajacej na doliczaniu do rachunku wydatków w strefach płatnego parkowania obsługiwanych przez SkyCash. Klienci telekomu mogą płacić za parkowanie przy pomocy SMS-ów i komunikatora Messenger. Żeby skorzystać z pierwszej opcji, należy wysłać SMS o treści START na numer 80555, skonfigurować usługę podając numer rejestracyjny samochodu, miasto i strefę parkowania, w której pojazd będzie stał. Po zakończeniu postoju należy wysłać SMS o treści STOP na ten sam numer.

Natomiast klienci korzystający z Messengera całą konfigurację mogą przeprowadzić na czacie z profilem Mobilny Parking, podając odpowiednie dane i wysyłając polecenie ROZPOCZNIJ. O ile jednak, jak wynika z komunikatu Orange, doliczanie płatności za bilety do rachunku telefonicznego nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, o tyle za parkowanie już tak. Miesięczny abonament za tę usługę kosztuje 4,99 zł (pierwsze 14 dni są bezpłatne).

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia jednak nie przeszły do Play

Orange jest drugim telekomem w Polsce, który nawiązał współpracę z operatorem aplikacji SkyCash. Wcześniej zrobił to Play. Ciekawostką jest fakt, że konkurencyjny dla SkyCash moBiLET zacieśnia współpracę z bankami. Kooperuje już m.in. z Santanderem, Millennium, BNP Paribas czy PKO. Wygląda na to, że operatorzy płatności zdalnych do dalszego rozszerzania bazy klientów potrzebują wsparcia z zewnątrz.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies