Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatność za parkowanie doliczone do rachunku za telefon. Z nowej usługi mogą już korzystać klienci Orange

Wcześniej do swojej oferty wprowadził ją Play

Operator komórkowy Orange poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowej usługi. Mowa o możliwości doliczenia do rachunku za telefon opłat za postój w płatnych strefach parkowania w największych miastach w Polsce. Usługa jest świadczona przy współpracy z operatorem aplikacji mobilnej SkyCash.

Przeczytajcie także: Nowa usługa dla klientów SkyCash

Z komunikatu Orange wynika, że od wczoraj klienci telekomu mogą płacić za parkowanie przy pomocy SMS-ów i komunikatora Messenger. Żeby skorzystać z pierwszej opcji, należy wysłać SMS o treści START na numer 80555, skonfigurować usługę podając numer rejestracyjny samochodu, miasto i strefę parkowania, w której pojazd będzie stał. Po zakończeniu postoju należy wysłać SMS o treści STOP na ten sam numer.

Klienci korzystający z Messengera całą konfigurację mogą przeprowadzić na czacie z profilem Mobilny Parking, podając odpowiednie dane i wysyłając polecenie ROZPOCZNIJ. Parkowanie można przedłużyć w dowolnym momencie nie wracając do samochodu. Trzeba pamiętać, żeby za szybą samochodu umieścić identyfikator pobrany ze strony SkyCash lub kartkę z napisem mobiParking.

Przeczytajcie także: Płatności za parkingi dla klientów abonamentowych Play

Miesięczny abonament za tę usługę kosztuje 4,99 zł (pierwsze 14 dni są bezpłatne). Oferta kierowana jest do klientów abonamentowych posiadających plan Orange, MIX lub Orange Love, zarówno indywidualnych jak i firmowych.

Warto wspomnieć, że Orange jest drugim operatorem komórkowym w Polsce, który wprowadził możliwość wliczania opłat za parkowanie do rachunku za telefon. Wcześniej zrobil to Play. Natomiast w aplikacji SkyCash pojawiła się niedawno nowa opcja płatności, czyli możliwość wliczania w ciężar rachunku za usługi Play różnych płatności realizowanych za pomocą apki SkyCash. Jej operator deklaruje, że wkrótce podobną możliwość zyskają klienci innych sieci komórkowych w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies