Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jeszcze więcej otwartej bankowości w Millennium. Teraz klienci banku sprawdzą stan konta także w BNP Paribas

Millennium rozbudowuje usługę agregowania rachunków z różnych banków w jednym miejscu

Bank Millennium poinformował, że jego klienci w ramach usługi Finanse 360°, w bankowości internetowej tej instytucji mogą uzyskać dostęp do swojego konta w BNP Paribas. Dzięki temu w jednym miejscu sprawdzą m.in. saldo oraz historię transakcji na tym rachunku. Historię można przeszukiwać według słów kluczowych, w wybranym okresie, lub kwocie oraz według rodzaju transakcji.

Przeczytajcie także: Goodie od Millennium w nowej odsłonie

Millennium wyjaśnia w swoim komunikacie, że aby uruchomić usługę należy kliknąć w link znajdujący się w sekcji Moje środki lub na banerze na stronie głównej w bankowości elektronicznej. Następnie trzeba udzielić zgody na dostęp do informacji o rachunku z wybranej instytucji, a po przekierowaniu na stronę innego banku zalogować się na niej. Pozostaje zdecydować, które konta mają być widoczne w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Millennium będzie podkradać klientów mBankowi

Dzięki usłudze Finanse 360° przez bankowość internetową Millennium można przeglądać konta prowadzone w siedmiu bankach: Aliorze, ING, mBanku, Pekao, PKO, Santanderze oraz właśnie BNP. Jednocześnie klient może zlecić przelewy z kont w PKO, mBanku, ING, Santanderze, Aliorze oraz Pekao. Instytucja podkreśla, że stale rozwija usługi prowadzone w ramach otwartej bankowości, którą mogła wprowadzić dzięki implementacji dyrektywy PSD II. Usługę agregowania rachunków z różnych banków w jednym miejscu oferują także inne banki, np. ING i Alior.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies