Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro uruchamia serwis społecznościowy. Oto szczegóły projektu Allegro Gadane

O Allegro Gadane serwis cashless.pl informował już kilka tygodni temu. Dziś więcej informacji na ten temat

Allegro Gadane to serwis społecznościowy skierowany do 18 mln kupujących i sprzedających na popularnej platformie e-commerce. Jego członkiem może zostać każdy – wystarczy zarejestrować się przy użyciu danych dostępowych do konta na Allegro. Pozwoli to m.in. uczestniczyć w dyskusjach, publikować nowe posty czy otrzymywać mailowe powiadomienia o wątkach. Treści zamieszczone w serwisie są jednak ogólnodostępne.

Przeczytajcie także: Zdaniem UOKiK-u Allegro miało dyskryminować małe sklepy

O nowej przestrzeni do komunikacji serwis cashless.pl informował już pod koniec ubiegłego roku, ale brakowało wówczas szczegółów. Zaczęło się to zmieniać kilka dni temu, gdy mogliście przeczytać o Allegro Gadane – nowym forum dyskusyjnym. W serwisie znaleźć można fora tematyczne, które podzielono na kategorie, jest też blog z tekstami poświęconymi społeczności i samemu Allegro.

Projekt Allegro przewiduje system rang dla użytkowników. Wszyscy startują z poziomu nowicjusz i mogą awansować za staż i aktywność na forum. Pojawia się także oznaczenie "W punkt!", które można przyznać konkretnej odpowiedzi. Z poziomu serwisu społecznościowego łatwo przejść do Pomocy Allegro, gdzie przez całą dobę można uzyskać wsparcie zespołu Customer Experience.

Przeczytajcie także: Allegro wprowadziło usługę Zapłać Później do kategorii Elektronika

W swoim komunikacie Allegro podkreśla, że nowa platforma ma posłużyć do wymiany wiedzy i doświadczeń. Można założyć, że będzie to dobre źródło informacji nie tylko dla użytkowników, ale i samego serwisu. Szczególnie często w serwisie mogą być komentowane podwyżki opłat czy nowe zasady naliczania i zwrotów prowizji. Na stronie cashless.pl mogliście niedawno przeczytać, że sprzedający na Allegro zapłacą wkrótce prowizję także od opłat za dostawy. Z pewnością będzie to dla społeczności ciekawy temat do dyskusji.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies