Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO oferuje 2 proc. na lokacie za zakup lub odnowienie ubezpieczenia komunikacyjnego w IKO

PKO, podobnie jak inne banki, coraz mocniej stawia na rozwój tzw. wartości dodanych w swojej aplikacji

Bank PKO informuje o nowej promocji skierowanej przede wszystkim do kierowców. Osoby, które od 1 stycznia do 31 marca 2020 roku kupią lub odnowią we wspomnianej instytucji OC albo AC, mogą zyskać 2 proc. w skali roku na lokacie miesięcznej w aplikacji mobilnej IKO. Aby wziąć udział w promocji, należy posiadać ROR w PKO i wyrazić zgodę na marketing elektroniczny. Do założenia lokaty wystarczy 1 tys. zł, górna granica wynosi 20 tys. zł. Klient może założyć maksymalnie jedną lokatę, nie płaci za jej otwarcie i prowadzenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

Przeczytajcie także: Tańszy przejazd A1 przy płatności aplikacją. Promocja od SkyCash

Ubezpieczenia komunikacyjne to jedna z tzw. wartości dodanych, które banki wprowadzają w swoich aplikacjach mobilnych. Oprócz PKO oferuje je m.in. Millennium. Wśród usług dostępnych w tych apkach znaleźć można także możliwość kupowania biletów komunikacji miejskiej (i w tym przypadku PKO oferuje klientom promocję), płacenia za parkowanie czy autostrady (na razie dostępne w Millennium). Rozwiązania tego typu mają się pojawić w apce PeoPay, którą Pekao zamierza uruchomić jeszcze w tym kwartale.

Przeczytajcie także: Bilety komunikacji miejskiej można kupić w aplikacji Ubera

Warto przypomnieć, że zakładając konto w PKO, można uzyskać darmowy dostęp do biblioteki filmów i seriali HBO GO. Oferta obowiązuje do końca stycznia bieżącego roku, a do zdobycia jest kod dostępu do popularnego serwisu VOD. Otrzymanie bonusu uzależnione jest m.in. od wykonania transakcji aplikacją IKO.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies