Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
HBO GO bezpłatnie przez 30 dni – kod promocyjny do zdobycia w PKO

Zakładając nowe konto w PKO można uzyskać darmowy dostęp do biblioteki filmów i seriali HBO GO

PKO na koniec roku proponuje bonus w popularnym serwisie streamingowym. Aby skorzystać z oferty i otrzymać bezpłatny dostęp do HBO GO, należy między 18 grudnia 2019 r. a 31 stycznia 2020 r. podpisać umowę na któryś z rachunków: PKO Konto za Zero, PKO Konto za Zero Rodzina 500+, Konto dla Młodych, Konto bez Granic lub Konto Indywidualne Inteligo. Klient, który się na to zdecyduje, otrzyma również kod dostępowy do serwisu VOD (wideo na żądanie). Umożliwia to 30 lub 37 dni bezpłatnego korzystania z treści filmowych, a kod można aktywować do 15 marca 2020 r.

Przeczytajcie także: Za filmy w serwisie Chili można płacić w rachunku Play

Aby jednak wziąć udział w promocji, należy spełnić kilka warunków. Klient nie może posiadać żadnego ze wspomnianych kont od 1 lipca 2018 r. Jest też zobowiązany do wyrażenia zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym. Konieczne jest także zarejestrowanie się na stronie pkobp.pl/hbogo do końca stycznia 2020 roku.

Przeczytajcie także: Ułatwienie w IPLA: za filmy na Android TV można płacić Blikiem

Gdy umowa dotycząca konta jest już podpisana, należy wykonać w ciągu 30 dni kilka czynności. Po pierwsze, minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową do konta na kwotę co najmniej 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Po drugie, minimum jedną transakcję aplikacją mobilną IKO na kwotę co najmniej 40 zł – może to być przelew zwykły (z wyłączeniem przelewu własnego w PKO), przelew walutowy lub zakupy z kodem Blik w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Uczestnik promocji może otrzymać jeden kod promocyjny.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies