Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
350 zł za założenie konta w BNP Paribas. Promocja trwa do końca października

Aby dostać całą kwotę trzeba się zarejestrować i spełnić kilka warunków

Bank BNP Paribas informuje na swojej stronie internetowej o uruchomieniu nowej promocji o nazwie "Konto z możliwościami". Jej uczestnicy mogą za założenie konta otrzymać od banku 350 zł w dwóch transzach i po spełnieniu określonych warunków.

Przeczytajcie także: Ekologiczna promocja w BNP Paribas

Po pierwsze – do 31 października tego roku należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny na stronie banku. Następnie bank przesyła e-maila zawierającego link promocyjny, za pomocą którego należy złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Umowę należy zawrzeć do 6 listopada.

Pierwszą część nagrody, czyli 150 zł uczestnik promocji otrzyma jeśli w listopadzie 2019 r. wykona minimum trzy transakcje bezgotówkowe (bank nie określił minimalnej kwoty tych transakcji). Kolejne 200 zł dostanie jeśli w grudniu zapłaci za coś bezgotówkowo minimum 200 zł (jednorazowo lub kilka razy) oraz otrzyma wpływy na konto w wysokości przynajmniej 1 tys. zł.

Przeczytajcie także: 200 zł za założenie konta w banku Millennium

Promocja obejmuje 4,5 tys. pierwszych rejestracji. Bank zastrzega, że jej uczestnik w czasie dziewięciu miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego, nie mógł być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegółowy regulamin promocji możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies